Akcija „DAROM“ 2016 Palangoje ir Šventojoje!

Akcija „DAROM“ 2016 Palangoje ir Šventojoje!

DARYTI, pradėkime nuo savęs!

Aplinkos teršimas - problema, su kuria siekiama kovoti akcijomis, kurios apjungia visus Lietuvos gyventojus. „DAROM“ – akcija, kuri skatina žmones ne tik tvarkyti, tačiau ir neteršti, nes jei nešiukšlintume tokiose akcijose nereikėtų ir dalyvauti.

Kiekvienas žmogus turi suprasti, kad jį supanti aplinka turi būti kaip namai, tad kam tuomet mesti šiukšlę ne tam skirtoje vietoje ir vėliau priekaištauti, kad kažkas ragina jungtis prie aplinkos švarinimo akcijos? Norėdami rodyti iniciatyvą turime švarinti ir savo kiemus, namų teritorijas, kad užkrėstume kitus geru pavyzdžiu ir žmonės jungtųsi tai daryti nebūtinai visuotinės akcijos metu. Turime pradėti nuo savęs, svarbu būti sąmoningais visus metus, ne tik balandį DAROM akcijų metu.

„Jei švarinsime teritorijas, kuriose gyvename, vėliau liks tvarkyti tik viešąsias vietas, kuriose žmonės buriasi ir laisvu laiku leidžia laiką tam ir tikra prasme prisideda prie savanorystės, sąmoningumo, bendruomeniškumo bei pilietiškumo skatinimo“ - teigia akcijos „DAROM“ koordinatorius Palangos miesto savivaldybėje Žygimantas Mitkus.

Visus tuos, kuriems aplinka ir jos švara rūpi, kviečiame jungtis į kasmetinę, visą Lietuvą vienijančią akciją „DAROM 2016“, kuri vyks balandžio 23 d. 10:00 val. Šiais metai akcija „DAROM“ Palangoje orientuojasi į upelio „Rąžė“ išvalymą, o Šventojoje kviečiame sutvarkyti Žemaičių alką! Akcijos koordinatoriai jus pasitiks: prie Ronžės, Zanavykų ir Vasario 16-osios gatvių esančio tiltelio, vedančio per upelį „Rąžė“, prie parduotuvės „Aibė“ (Sodų g. 14B, Palanga), Žirgų tako pradžioje prie Kretingos gatvės ir Šventosios Žemaičių alkoje. Akcijos taškų ieškokite socialiniame tinkle „Facebook“, puslapyje Palanga, DAROM? (www.facebook.com/darom.palanga), Palangos miesto savivaldybės internetinėje svetainėje www.palanga.lt ir akcijos „DAROM“ internetinėje svetainėje www.mesdarom.lt. Ginkluokis pirštinėmis, maišais bei botais ir nepamiršk pakviesti kaimyno!

Organizatorių infomacija

Facebook renginys: DAROM 2016! Palanga, Šventoji

  • 2016-04-23
2016-04-23 2016-04-23 Europe/Vilnius Akcija „DAROM“ 2016 Palangoje ir Šventojoje! DARYTI, pradėkime nuo savęs! Aplinkos teršimas - problema, su kuria siekiama kovoti akcijomis, kurios apjungia visus Lietuvos gyventojus. „DAROM“ – akcija, kuri skatina žmones ne tik tvarkyti, tačiau ir neteršti, nes jei nešiukšlintume tokiose akcijose nereikėtų ir dalyvauti. Kiekvienas... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-165/ Palanga ir Šventoji
  • Palanga ir Šventoji
Kiti kiti renginiai