Fortepijono fiesta Palangoje

Fortepijono fiesta Palangoje

Jaunieji talentai iš viso pasaulio ir jų vasariška programa Palangai Didžiausia Lietuvoje pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“į Lietuvos pajūrį šiemet pakvietė 25 talentingus ir ambicijų nestokojančius pianistus iš viso pasaulio. Pianisto Gintaro Januševičiaus vadovaujamas renginys sudomino jaunus klasikinės fortepijono muzikos atlikėjus iš JAV, Australijos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Rumunijos, Moldovos, Šveicarijos, Belgijos, Ukrainos, Baltarusijos, Slovenijos, Rusijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos.

Į šį koncertą atrinkti akademijos dalyviai skambins žėrinčius, virtuoziškus ir vasara kvepiančius L. van Beethoveno, F. Šopeno, F. Liszto, M. Ravelio, S. Rachmaninovo ir kitų kompozitorių kūrinius.

  • 2018-07-25  nuo 20:00
2018-07-25 20:00 2018-07-25 20:00 Europe/Vilnius Fortepijono fiesta Palangoje Jaunieji talentai iš viso pasaulio ir jų vasariška programa Palangai Didžiausia Lietuvoje pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“į Lietuvos pajūrį šiemet pakvietė 25 talentingus ir ambicijų nestokojančius pianistus iš viso pasaulio. Pianisto Gintaro Januševičiaus... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1601/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00
  • Plačiau
Kiti koncertai