Jubiliejinis „el Fuego“ 10-mečio koncertas

Jubiliejinis „el Fuego“ 10-mečio koncertas

Vienintelis ir paskutinis šansas išvysti visus pop-klasikos projekto „el Fuego“ narius vienoje scenoje.

Jau rugpjūčio 7 dieną Palangos koncertų salėje pasirodys unikalumu išsiskiriantis pop-klasikos projektas „el Fuego“. 10 metų Jubiliejaus proga, gyvo garso koncerte, kartu su Vilniaus Sinfonietta, Ritmo grupe ir dirigentu Vytautu Lukočiumi, operos solistai atliks pačias gražiausias laiko patikrintas ir naujausias dainas.

Visi „el Fuego“ gerbėjai žino, kaip jaudinančiai skamba kartu dainuojančių trijų operos solistų balsai, bet ar įsivaizduojate, kaip suskambės gražiausios grupės dainos, kai jas kartu atliks visi šeši buvę ir esami pop-klasikos projekto dainininkai?

Patys vaikinai sako, jog negali sulaukti akimirkos, kada visi kartu pasirodys vienoje scenoje. O be to, jie dar ruošia įspūdingus duetus kartu su žaviausiomis Lietuvos moterimis.

Taigi, jau rugpjūčio 7 dieną, visus kviečiame į iškilmingą Jubiliejinį „el Fuego“ koncertą Palangoje!

El Fuego – Juoko angelai

  • 2018-08-07  nuo 20:00
2018-08-07 20:00 2018-08-07 20:00 Europe/Vilnius Jubiliejinis „el Fuego“ 10-mečio koncertas Vienintelis ir paskutinis šansas išvysti visus pop-klasikos projekto „el Fuego“ narius vienoje scenoje. Jau rugpjūčio 7 dieną Palangos koncertų salėje pasirodys unikalumu išsiskiriantis pop-klasikos projektas „el Fuego“. 10 metų Jubiliejaus proga, gyvo garso koncerte, kartu su Vilniaus... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1537/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 25.00 - 35.00
  • Plačiau