Dainų autorius ir atlikėjas Marco Donnarumma - gitara (Neapolis, Italija)

Dainų autorius ir atlikėjas Marco Donnarumma - gitara (Neapolis, Italija)

Mano vardas Marco Marcus Yang Donnarumma. Esu vokalo meistras, dainininkas ir dainų autorius. Groju klasikine gitara laisvu stiliumi, dažnai improvizuoju. Mano muzikai įtaką darė įvairios kultūros. Viduržemio jūra skalauja ne tik krantus, bet ir žmonių, kurie ten gyvena, širdis. Neapolis – tai labiausiai vertinamos tradicinės itališkos muzikos lopšys. Neapolietiška muzika savo stiliumi artima ispaniškajam flamenkui ir arabiškiems garsams, kurie turėjo daug įtakos muzikinei Ispanijos kultūrai. Mano pasirodymas atskleis ispaniškosios ir neapolietiškosios tradicijų sąjungą.

Atliksiu ir kitų muzikantų – P. de Lucia, Al di Meola, A. Piazzolla, J. Kaukonen, P. Daniele – kūrinius. Tačiau daugiausia dėmesio skirsiu savo paties kurtai muzikai, kuri geriausiai atsiskleidžia mano tik ką pasirodžiusiame albume „Butterfly of M. D.“. Tai bus solo gitaros ir vokalo koncertas. Norintys albumą galės įsigyti koncerto vietoje.

neseniai įrašiau savo naująjį albumą „Butterfly of M. D.“ Pirmą kartą publikai jį pristatysiu birželio 2 dieną Milane, F. I. M. Fierra della Musica festivalyje.
2016 ir 2017 metais grojau San Remo muzikos festivalyje, kur man buvo įteiktas Nacionalinis balso apdovanojimas. Taip pat esu laimėjęs kitame labai svarbiame itališkos muzikos festivalyje Toskanoje – Lunezia. Dalyvavau ir P. Bertoli bei Ugo Calise muzikos kūrėjų festivaliuose.

Man buvo didelė garbė ne kartą bendradarbiauti su būgnininku Tony Cercola, kuriam teko groti su ne viena tarptautine muzikos žvaigžde. Jis atlieka būgnų partiją mano dainoje „Stromboli“. Taip pat dažnai groju „Bequiet“ vakaro pasirodymų metu įvairiose miesto kavinėse. 2017 m. Al Jadida festivalio Maroke metu mano dainos „Cosa farai del tuo mondo“ vaizdo klipas pelnė daugybę ovacijų. Praeitų metų rugpjūtį man teko dalyvauti Alpėse vykusiame muzikos festivalyje „4&60“. Ten, netoli Turino, atlikau kelis pasirodymus Palamila teatre. Sausį Šiaurės Italijoje, Veronoje, laimėjau Muzikos meistrystės apdovanojimą – mano kūrinys „Tutto é finito“ pakliuvo į „Džiuljeta myli Romeo“ dainų rinkinį, kuris išaukštino nuostabią IV-ojo amžiaus meilės istoriją. Tai buvo nuostabu.

Aš gimiau Neapolyje 1967 metais. Ir vis dar ten gyvenu. Man labai patinka keliauti – dievinu mūsų planetą ir noriu ją pažinti.

Laisvu laiku užsiimu keramika. Mano kūriniai keliauja į įvairias galerijas Italijoje ir Londone. Esu surengęs ne vieną parodą Italijoje, Japonijoje, Šveicarijoje ir Londone.

  • 2018-05-19  nuo 20:00
2018-05-19 20:00 2018-05-19 20:00 Europe/Vilnius Dainų autorius ir atlikėjas Marco Donnarumma - gitara (Neapolis, Italija) Mano vardas Marco Marcus Yang Donnarumma. Esu vokalo meistras, dainininkas ir dainų autorius. Groju klasikine gitara laisvu stiliumi, dažnai improvizuoju. Mano muzikai įtaką darė įvairios kultūros. Viduržemio jūra skalauja ne tik krantus, bet ir žmonių, kurie ten gyvena, širdis. Neapolis – tai labiausiai vertinamos tradicinės... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1498/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 15.00
Daugiau informacijos