Fortepijono virtuozas Alexander Palei

Fortepijono virtuozas Alexander Palei

ALEXANDER PALEI - ugningo temperamento fortepiono virtuozas, šiuo metu gyvenantis Niujorke ir Paryžiuj, kurio tarptautinė karjera prasidėjo, laimėjus J. S. Bacho konkursą Leipcige, Bosendorferio prizą ir Grand Prix konkurse Bulgarijoje. Garsus pianistas nuolat koncertuoja Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, vadovauja festivaliams Moulin d’Andé (Prancūzija) bei Richmonde (JAV). Atlikėjo gastrolių maršrutai kasmet atveda į Lietuvą ir Palangą.Pianistas koncertuoja su žymiausiais Europos ir Amerikos orkestrais, skambina rečitalių programas, kasmet surengia apie 80 koncertų. 1991 m. Alexander Palei pradėjo rengti savo vardu pavadintą kamerinės muzikos festivalį Mulen d‘Andė (Prancūzija). 1998 m. jis įsteigė dar vieną festivalį Ričmonde (JAV).

A. Palei repertuaras tai - daugiau nei 50 koncertų fortepijonui ir orkestrui, keli šimtai fortepijoninės ir kamerinės muzikos kūrinių. Tai Edvardo Griego, Wolfgango Amadeuso Mozarto, Ludwigo van Beethoveno, Franzo Schuberto, Claude‘o Debussy ir Sergejaus Rachmaninovo kūryba. Tarp A. Palei scenos partnerių - pianisto žmona Pei-Wen Chen, atlikėja pasirodys koncerte Palangoje.
Savo meistriškumu ir giliomis kūrinių interpretacijomis, viso pasaulio publiką stebinantis menininkas, Lietuvoje lankosi jau ne pirmą kartą ir sutraukia pilnas sales savo neeilinio talento gerbėjų.
Koncerto programoje skambės S. Rachmaninovo kūriniai.

  • 2018-05-05  19:00 - 20:00
2018-05-05 19:00 2018-05-05 20:00 Europe/Vilnius Fortepijono virtuozas Alexander Palei ALEXANDER PALEI - ugningo temperamento fortepiono virtuozas, šiuo metu gyvenantis Niujorke ir Paryžiuj, kurio tarptautinė karjera prasidėjo, laimėjus J. S. Bacho konkursą Leipcige, Bosendorferio prizą ir Grand Prix konkurse Bulgarijoje. Garsus pianistas nuolat koncertuoja Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje, vadovauja... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1477/ Palangos Smaragdus smaragduslt@gmail.com
  • Kaina: 12.00 - 15.00