Monikos Linkytės akustinis koncertas

Monikos Linkytės akustinis koncertas

Monikos Linkytės koncertas pajūryje | Palangos kurhauzas

Šilčiausios vasaros naktys skambant gražiausioms dainoms apie meilę, gyvenimą, visą jo saldumą, kartais praplaukiančius niūrius debesis ir vėl sugrįžtantį norą svajoti - nuostabus atostogų formatas, tiesa? Visą tai į savo dainas sudėjusi dainininkė Monika Linkytė kviečia pasimatyti bene romantiškiausioje pajūrio vietoje - Palangos kurhauze.

Viena populiariausių Lietuvos atlikėjų paruošė specialiai vasarai ir ypač atostogoms subalansuotą programą. Akustinės muzikos koncerte Monika atliks ne tik naujausius savo kūrinius iš neseniai pasirodžiusio mini albumo „Old Love“, bet ir ne kartą klausomiausiomis išrinktas ir gerbėjų itin mylimas dainas.

Šventė visiems atėjusiems bus dviguba, nes po koncerto naujajį Monikos mini albumą „Old Love“ bus galimybė įsigyti iš pačios Monikos rankų su jums skirtu autografu. O tuo tarpu gėrimės naujausiu dainininkės kūriniu „O Tu?“ ir skaičiuojame dienas iki koncerto.

  • 2018-08-04  nuo 20:00
2018-08-04 20:00 2018-08-04 20:00 Europe/Vilnius Monikos Linkytės akustinis koncertas Monikos Linkytės koncertas pajūryje | Palangos kurhauzas Šilčiausios vasaros naktys skambant gražiausioms dainoms apie meilę, gyvenimą, visą jo saldumą, kartais praplaukiančius niūrius debesis ir vėl sugrįžtantį norą svajoti - nuostabus atostogų formatas, tiesa? Visą tai į savo dainas sudėjusi dainininkė Monika Linkytė kviečia... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1463/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje UAB „Raudoni muzikiniai vakarai“
  • Kaina: 15.00 - 25.00
  • Plačiau