Paskaita „Dietos – mitai ir tikrovė“

Paskaita „Dietos – mitai ir tikrovė“

Išbandėte visas populiarias dietas, įvairias sporto rūšis, net lieknėjimui skirtas arbatas, piliules ar kremus? Rezultatas nedžiugino, o svoris greitai sugrįždavo? „Valgyk ir lieknėk“, „atsisakyk angliavandenių“, „maistą reikia derinti“, „gerk skysčius, kai jauti troškulį“, „tapti sveikesniems ir atsikratyti antsvorio gali padėti tik vegetariška mityba“, „įmanoma netekti 10 kg svorio per savaitę“ ir kiti daugybę kartų girdėti teiginiai – mitai ar tikrovė? Ar galima jais tikėti? Į šiuos ir kitus Jums rūpimus klausimus atsakys ir sėkmingo lieknėjimo bei svorio palaikymo paslaptimis pasidalins nepriklausoma mitybos ekspertė, daugkartinė fitneso čempionė, „Palanga SPA Life Balance Hotel“ gydytoja dietologė Laura Romeraitė-Kuklierienė.

Paskaitos metu bus ne tik atskleistos dietų paslaptys, bet ir pristatyta viešbučio „Medical SPA & Wellness“ padalinio veikla, lieknėjimo programos bei gyd. dietologės konsultacijas.

Registracija ir platesnė informacija: tel. +370 460 41416 ir el. paštu spa@palangahotel.lt.

  • 2018-04-12  17:30 - 19:00
2018-04-12 17:30 2018-04-12 19:00 Europe/Vilnius Paskaita „Dietos – mitai ir tikrovė“ Išbandėte visas populiarias dietas, įvairias sporto rūšis, net lieknėjimui skirtas arbatas, piliules ar kremus? Rezultatas nedžiugino, o svoris greitai sugrįždavo? „Valgyk ir lieknėk“, „atsisakyk angliavandenių“, „maistą reikia derinti“, „gerk skysčius, kai jauti troškulį“,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1434/ Viešbutis „Palanga SPA“, Birutės al. 60, Palanga, Palangoje spa@palangahotel.lt
Kiti kiti renginiai