Carl VERHEYEN (guitar of Supertramp): ESSENTIAL BLUES TOUR

Carl VERHEYEN (guitar of Supertramp): ESSENTIAL BLUES TOUR

https://carlverheyen.com

We enjoy coming out to the coast in Palanga….great theater for music! / Carl Verheyen

Legendinės britų roko grupės „Supertramp“ nuolatinis gitaristas nuo 1996 m. Carlas Verheyenas – tikras savo amato meistras. Jis pripažintas vienu iš 10 geriausių pasaulio gitaristų žurnale „Guitar Magazine“ ir vienu iš 100 visų laikų geriausių gitaristų žurnale „Classic Rock“. Šalia šio muzikos monstro Carlas laisvalaikiu kuria savo muziką ir yra subūręs projektą „Carl Verheyen Band“, su kuriuo koncertinėse gastrolėse pristato pernai išleistą albumą „Essential Blues“. Šiame ture Carlo Verheyeno talento gerbėjai turi retą progą išgirsti trijų aukščiausio lygio muzikantų atliekamą kūrybą, kurioje persipina geriausios bliuzo, roko, džiazo ir country skambesio tradicijos. Ir visa tai jaukiose nedidelėse salėse, kuriose muzikantai ir žiūrovai yra pakankamai intymioje aplinkoje. Grammy premijos nominantui C. Verheyenui talkina boso gitaristas Dave Marotta, kuris grojo su daugeliu kitų garsių atikėjų, jų tarpe Philu Collinsu, Bruce Hornsby, Kenny Logginsu ir kt. bei būgnininkas Johnas Maderis.

Išskirtiniai Carlo Verheyeno instrumento solo skamba jau virš keturių dešimtmečių, taigi bet kas, nors kiek susijęs su muzikos, kino ar TV pasauliu, vargiai nieko negirdėjo apie šį gitaros virtuozą. Išgarsėjęs su grupe „Supertramp“, muzikantas toli gražu neapsiribojo jos veikloje. C. Verheyenas studijoje, koncertuose, TV šou ar filmų garso takeliuose bendradarbiavo su garsiais įvairaus žanro muzikantais - BB King, Joe Bonamassa, Scott Henderson, John Fogerty, Cher, Brad Paisley, Christina Aguilera, “The Bee Gees” ir daugeliu kitų. Pats C. Verheyenas mokėsi iš geriausių pasaulio gitaristų: Erico Claptono, Mike Bloomfieldo, Alvino Lee, Leslie Westo, Johno Mclaughlino, Steve Morse, Cheto Atkinso, George Harrisono ir kt. Jis yra išleidęs 14 solinių albumų, taigi darbą su kolegomis visada sumaniai derino su asmeniniais kūrybiniais polėkiais. O projektą „Carl Verheyen Band“ ir 2018 m. albumą „Essential Blues“ gitaristas įvardina kaip asmeninį rezonansą su muzika, kuri iš vienos pusės yra tradicinė, iš kitos pusės turi ryškų Carlo Verheyeno „autografą“.

  • 2018-04-21  19:00 - 21:00
2018-04-21 19:00 2018-04-21 21:00 Europe/Vilnius Carl VERHEYEN (guitar of Supertramp): ESSENTIAL BLUES TOUR https://carlverheyen.com We enjoy coming out to the coast in Palanga….great theater for music! / Carl Verheyen Legendinės britų roko grupės „Supertramp“ nuolatinis gitaristas nuo 1996 m. Carlas Verheyenas – tikras savo amato meistras. Jis pripažintas vienu iš 10 geriausių pasaulio gitaristų žurnale... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1415/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 20.00 - 24.00