el Fuego „Apie meilę...“

el Fuego „Apie meilę...“

Pop klasikos grupė jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Dešimtmetį Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais. Grupės nariai atlikdami pagrindinius vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre sukaupia nepaprastą patirtį, kurią atskleidžia ir grupės „el Fuego“ pasirodymuose.

„Mums meilė – tai gyvenimo variklis. Meilė artimui, darbui, gyvenimui ir viskam, kas supa aplink. O kokia kita kalba geriau būtų galima perteikti tuos jausmus ir šilumą, jeigu ne muzika?“ – mintimis dalijosi Rokas Spalinskas. Jam pritarė ir Paulius Bagdanavičius, kuris teigė, jog tiek jis, tiek kiti grupės nariai yra romantikai, tad koncerto metu nori visiems klausytojams padovanoti pačias gražiausias meilės dainas.

„Nekantriai laukiame susitikimo su Jumis,“ – teigia grupės vyrai ir kviečia pasimėgauti akimirka romantiškų melodijų apsuptyje.

  • 2018-05-11  nuo 20:00
2018-05-11 20:00 2018-05-11 20:00 Europe/Vilnius el Fuego „Apie meilę...“ Pop klasikos grupė jau ne kartą įrodė, kad klasika gali skambėti kitaip. Dešimtmetį Lietuvos muzikinėje padangėje gyvuojanti grupė pelnė klausytojų simpatijas savo stipriais balsais, neblėstančia energija ir įspūdingai skambančiais pop-klasikos kūriniais. Grupės nariai atlikdami pagrindinius vaidmenis Lietuvos nacionaliniame operos ir... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1408/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 15.00 - 18.00