Paskaita „Kodėl daugiau ne visada geriau?“

Paskaita „Kodėl daugiau ne visada geriau?“

Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pradeda pavasario paskaitų ciklą su mitybos specialiste ir asmenine trenere Rūta Beišyte-Aminova! Kviečiame dalyvauti pirmojoje ciklo paskaitoje „Kodėl daugiau ne visada geriau?”, kurios metu sužinosite ir įsitikinsite, jog harmoningai organizmo veiklai būtina subalansuota mityba bei fizinis aktyvumas (tačiau NE alinančios dietos bei apsilankymai sporto salėje 6-7 kartus per savaitę!).

Rūta Beišytė-Aminova primena: „Jūsų kūnas – kaip banko sąskaita: jei gaunate kalorijų perteklių ir jo nesudeginate fizine veikla, kilogramai po truputį kapsi aukštyn. O jei sukuriate kalorijų deficitą – svoris krenta“.

Kitos pavasario ciklo paskaitų temos (datos ir laikai bus tikslinami):

Kaip prisijaukinti judesį kasdienybėje?

Motyvacija, iš kur jos pasisemti ir kaip neprarasti?

Susitinkame kovo 22 d. (ketvirtadienį) 17.45 val. Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61, Palanga).

Būtina išankstinė registracija.

Registruotis galite telefonu 8 624 57 998 arba el. paštu stiprinimas@palangosvsb.lt

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS!

  • 2018-03-22  17:45 - 19:00
2018-03-22 17:45 2018-03-22 19:00 Europe/Vilnius Paskaita „Kodėl daugiau ne visada geriau?“ Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras pradeda pavasario paskaitų ciklą su mitybos specialiste ir asmenine trenere Rūta Beišyte-Aminova! Kviečiame dalyvauti pirmojoje ciklo paskaitoje „Kodėl daugiau ne visada geriau?”, kurios metu sužinosite ir įsitikinsite, jog harmoningai organizmo veiklai būtina... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1400/ Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 61, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai