I-asis teatro festivalis vaikams Palangoje „Kurhauzo nykštukas“

I-asis teatro festivalis vaikams Palangoje „Kurhauzo nykštukas“

Kviečiame į I-ąjį teatro festivalį vaikams „Kurhauzo nykštukas“. Išskirtinai mažiesiems ir visai šeimai parinkti spektakliai abejingo nepaliks nė vieno. Programoje keturi spalvingi spektakliai žadinantys vaikų vaizduotę, unikalia teatro kalba padedantys suvokti savo emocijas ir nuotaikas, įvardinti savo jausmus, valdyti nerimą, pykti ir baimes.

„Pasaka apie karalius“ pasakoja apie gerąjį ir blogąjį karalius. Čia pyktis virsta blogiu, o supratimas ir atjauta skleidžia puikią nuotaiką ir gėrį. Stalo teatro spektaklis „Eglė žalčių karalienė“ visus kviečia prie stalo „paragauti“ senovės lietuvių papročių: burtažodžių, ritualų, „paskanauti“ gyvai atliekamų smuiko melodijų ir pyragėlių tikrų – teatre iškeptų. Klaipėdos lėlių teatro spektaklis „Labas, mažyli“- tai ne tradicinis draminis siužetas (mat kūdikiai nespėtų jo sekti), o muzika, garsas, ritmas, kontrastingos figūros. Tai meninė meditacija, raminanti mažuosius, žadinanti jų vaizduotę, stiprinanti tėvų ir vaiko emocinį ryšį. Į šį spektaklį kūdikis (ar vaikas iki 3 metų) įleidžiamas kartu su vienu iš tėvų. O „Raudonkepuraitės“ kūrėjai į klasikinę pasaką pažvelgs vilko akimis. Kodėl Vilkas praryja Raudonkepuraitę ir Senelę? Ką reiškia būti kitokiu? Šis spektaklis puikiai tiks vaikui nuo 3 metų ir visai jo šeimai.

Visų vaikučių laukia smagi staigmena. O mūsų festivalio draugas PALANGOS VASAROS PARKAS gausiausią darželio grupę apdovanos smagiais prizais.

Šie puikūs spektakliai bus rodomi jaukioje ir šiltoje Kurhauzo palėpėje (įėjimas į Kurhauzo salę). Adresas: Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga LT-00135

  • Kovo 21 - 22
  • Kaina: 3.00 - 5.00
Kiti renginiai vaikams