Saulius PETREIKIS ir grupė: NEGIRDĖTA LIETUVA

Saulius PETREIKIS ir grupė: NEGIRDĖTA LIETUVA

Sauliaus Petreikio ir grupės naujausio albumo „Negirdėta Lietuva“ pristatymo koncertas.

„Negirdėta Lietuva“ tai muzika, kuri skambėjo, kai mūsų dar nebuvo ir skambės, kai mūsų jau nebebus. Tai šimtmečius menančios istorijos, kurios pasakoja apie mūsų senolius bei miškus ir pievas, kuriose jie gyveno. Pažintis su šia muzika prasidėjo Barstyčiuose, vieną pavasario rytą. Buvau visai dar mažas berniukas, gal ketverių metų, kai senolis išsuko pirmąją mano fleitą. Atrodo iš ievos, o gal karklo šakos vamzdelio skleidžiamas garsas mane lydi iki šiol.

Nuo to laiko sukaupiau gausybę lietuviškų instrumentų ir stengiuosi jais pagroti įvairiuose koncertuose. Po jų kas kartą sulaukiu klausimų, kas čia skamba, kas tai, iš kur vienas ar kitas ragas ar molinukas. Kai kurių instrumentų žmonės apskritai nebuvo girdėję arba jų vardus tiesiog buvo primiršę. Noriu šiuos tūkstančius metų skambėjusius garsus ir juose užkoduotas istorijas priminti bei toliau jas pasakoti.

Neregėta Lietuva tai piemenys žaidžiantys su molinukais ir švilpomis. Tai vaiko lūpose suspaustas dambrelis. Tai senolis laukuose apraudojantis artimo netektį. Tai apie bandos parvarymą pamiškėje skelbiantis rago signalas. Tai mergaitė, birbyne besikalbanti su paukščiais.

Be naujausių kompozicijų, koncerte taip pat skambės publikai jau pažįstami kūriniai ir dainos.

Į Palangą visada malonu sugrįžti. Labai džiaugiuosi, kad „Ramybėje“ vėl galėsiu surengti koncertą ir pristatyti naujausią albumą.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2018-04-01  19:00 - 21:00
2018-04-01 19:00 2018-04-01 21:00 Europe/Vilnius Saulius PETREIKIS ir grupė: NEGIRDĖTA LIETUVA Sauliaus Petreikio ir grupės naujausio albumo „Negirdėta Lietuva“ pristatymo koncertas. „Negirdėta Lietuva“ tai muzika, kuri skambėjo, kai mūsų dar nebuvo ir skambės, kai mūsų jau nebebus. Tai šimtmečius menančios istorijos, kurios pasakoja apie mūsų senolius bei miškus ir pievas, kuriose jie gyveno.... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1360/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00