Steven Mead ir Misa Mead koncertas

Steven Mead ir Misa Mead koncertas

Sausio 28 d., 18 val., Palangos publikos laukia ypatingų svečių koncertas – garsiausias pasaulyje eufonijos virtuozas iš Jungtinės Karalystės Steven Mead pasirodys kartu su soliste, kompozitore bei aranžuotoja Misa Mead.

Pučiamųjų muzikos instrumentų entuziastams Steven Mead nereikia pristatinėti - apie šio solisto muzikavimo ir mokymo talentą žino visi, kurie dalijasi simpatija eufonijos instrumentui.

Nuolat koncertuojantis ir gastroliuojantis atlikėjas kasmet surengia apie 75 pasirodymus ir yra vadinamas vienu labiausiai įrašinėjamų solistų brass muzikos pasaulyje.

Neseniai sugrįžę iš 32 dienas trukusio turo po pasaulį, kurio metu nukeliauta beveik 40 tūkst. kilometrų, Steven ir Misa jau nekantrauja pasimatyti su Lietuvos žiūrovais. Svečiams akompanuos pianistė Dovilė Bagdonaitė.

 

Daugiau informacijos apie atlikėjus:

www.euphonium.net/home.php
www.besson.com/artist/steven-mead
www.besson.com/en/artist/misa-mead

  • 2018-01-28  nuo 18:00
2018-01-28 18:00 2018-01-28 18:00 Europe/Vilnius Steven Mead ir Misa Mead koncertas Sausio 28 d., 18 val., Palangos publikos laukia ypatingų svečių koncertas – garsiausias pasaulyje eufonijos virtuozas iš Jungtinės Karalystės Steven Mead pasirodys kartu su soliste, kompozitore bei aranžuotoja Misa Mead. Pučiamųjų muzikos instrumentų entuziastams Steven Mead nereikia pristatinėti - apie šio solisto... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1313/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje vadyba@orkestras.lt
  • Kaina: 8.00
Daugiau informacijos
Kiti koncertai