Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras pradeda koncertų ciklą „Muzikos vakarai Kurhauze“

Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras pradeda koncertų ciklą „Muzikos vakarai Kurhauze“

Palangos kultūros ir jaunimo centras pristato naują koncertų ciklą „Muzikos vakarai Kurhauze“, kuris kiekvieną mėnesį kvies į Kurhauzo salę (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga) pasiklausyti įvairaus žanro muzikos kūrinių. „Muzikos vakarai Kurhauze“ įsilieja į 2018 metų renginių ciklą „Šimtmečio šviesa. Palanga Lietuvai“, kuris vyks įvairiose Palangos miesto kultūrinėse erdvėse ir pristatys gausybę  Lietuvos šimtmečiui skirtų renginių.

Jau sausio 21 d. į pirmąjį muzikos vakarą Kurhauze pakvies unikalus Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis  orkestras, kuris savo veiklą pradėjo dar 1960 metais, kai maestro Ramutis Balčiūnas subūrė Vilniaus jaunimo simfoninį orkestrą, kuriam netrukus buvo suteiktas garbingas „Vilniaus“ vardas. Orkestras nemažai koncertavo, o apie aukštą kolektyvo meninį lygį byloja faktas, kad su juo ar jame visuomet noriai muzikavo esami ar dar tik būsimi Lietuvos muzikinio elito atstovai. 1983 metais orkestro vadovu tapo chorų dirigentas Česlovas Radžiūnas, kuris su orkestru dirbo iki 1990 metų. Susiklosčius tam tikroms aplinkybėms orkestras iširo, tačiau muzikantų draugystė nenutrūko, ir jau 1998 metais, padedant tuomet dar Vilniaus konservatorijos studentui Tadui Šileikai, orkestras atgimė ir atnaujino savo veiklą.

Orkestras unikalus ne tik dėl praeities. Šiandien tai nepriklausomas, bet kokios komercijos atsisakantis kolektyvas. Didžiąją jo repertuaro dalį sudaro retai skambantys ar Lietuvoje dar negirdėti kūriniai. Orkestre groja įvairaus amžiaus ir profesijų muzikos mylėtojai, o kartu muzikuoti noriai sutinka ir ryškiausi Lietuvos atlikėjai.

Maloniai kviečiame sausio 21 d. 17 val. į pirmąjį koncertų ciklo „Muzikos vakarai Kurhauze“ koncertą, kuriame muzikuos unikalus Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras.

Koncertas nemokamas.

  • 2018-01-21  nuo 17:00
2018-01-21 17:00 2018-01-21 17:00 Europe/Vilnius Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras pradeda koncertų ciklą „Muzikos vakarai Kurhauze“ Palangos kultūros ir jaunimo centras pristato naują koncertų ciklą „Muzikos vakarai Kurhauze“, kuris kiekvieną mėnesį kvies į Kurhauzo salę (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga) pasiklausyti įvairaus žanro muzikos kūrinių. „Muzikos vakarai Kurhauze“ įsilieja į 2018 metų renginių ciklą „Šimtmečio... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1312/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje