Palangos kurorto muziejuje roko baladės

Palangos kurorto muziejuje roko baladės

Palangos kurorto muziejuje gruodžio 21 d. 18 val. vyks styginių kvarteto „Musica Libera“ koncertas, kuriame perkusija gros Konradas Daukšas.

„Muzica libera“ – tai 2011 metais uostamiestyje susibūręs keturių jaunų, talentingų, profesionalių ir lengvai išprotėjusių dėl savo muzikos styginių kvartetas. Kiekvienas kvarteto koncertas yra spalvingas, šokiruojantis, peržengiantis įprastas ribas ir nusistovėjusias tradicijas. Neverta tikėtis ramaus klasikos koncerto ir šį kartą. Konrado Daukšo ir „Musica Libera“ duetas – kūrybiškas, žavus, stebinantis ir netikėtas. Muzikantai įrodys, kad pop muzika ir roko baladės gali nuostabiai skambėti atliekami akustiškai.

Konradas yra tikras palangiškis: čia gimęs ir augęs, baigęs Vl. Jurgučio pagrindinę mokyklą ir Senąją Palangos gimnaziją. Kaip sako Konradas: „Norėjau, kad dar būtų ir 13-ta klasė – toks geras buvo laikas.“ Tačiau 2007 m. pašauktas į karinę tarnybą išvyko iš mūsų miesto ir lig šiol gyvena Klaipėdoje. „ Esu palangiškis, įsimylėjęs Klaipėdą. O vila „Anapilis“ – tai vieta, kurioje pradėjau groti, bus labai įdomu ją pamatyti. Kiekvieną kartą aplankydamas Palangą esu mielai nustebintas jos gerai pokyčiais. Tai miestas, į kurį miela grįžti“,- sako Konradas.

„Nepaprastai laukiam koncerto Palangos kurorto muziejuje ir nuoširdžiai jam ruošiamės. Tikimės, kad nustebinsime klausytojus ir jie pasijus lyg roko koncerte. Nekantraujame susitikti“,- tikino kvarteto „Musica Libera“ muzikantai.

Kviečiame visus į Palangos kurorto muziejų maloniai praleisti vakarą su puikia muzika.

Koncertas nemokamas.

  • 2017-12-21  nuo 18:00
2017-12-21 18:00 2017-12-21 18:00 Europe/Vilnius Palangos kurorto muziejuje roko baladės Palangos kurorto muziejuje gruodžio 21 d. 18 val. vyks styginių kvarteto „Musica Libera“ koncertas, kuriame perkusija gros Konradas Daukšas. „Muzica libera“ – tai 2011 metais uostamiestyje susibūręs keturių jaunų, talentingų, profesionalių ir lengvai išprotėjusių dėl savo muzikos styginių... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1298/ Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A, Palanga, Palangoje
  • Nemokamas