Vakaro Bliuzas su Hector Castillo (Venesuela)

Vakaro Bliuzas su Hector Castillo (Venesuela)

Kalėdų išvakarėse „Ramybėje“ koncertą surengs gitaristas virtuozas Hectoras Castillo (Mr. Castle) iš Karakaso.

Koncerte skambės populiariausių pasaulio muziantų ir grupių – Princo, Carloso Santanos, Elvio Preslio, Bobo Dylano, Jimio Hendrikso, Eriko Claptono, „The Beatles“, „The Rolling Stones“ ir kitų – gražiausių kūrinių improvizacijos.

 

Hectoro Castillo muzika ir darbai yra gerai žinomi Venesueloje. Jis prodiusavo daug dainų įvairiems muzikantams. Gitaristas įrašinėja savo muziką pats grodamas įvairiais instrumentais, bet pagrindinis jo instrumentas yra gitara. Ne vienerius metus Hectoras kaip profesionalus gitaristas koncertuoja su žinomiausiais Venesuelos muzikantais, taip pat ir kitose pasaulio šalyse. Didelės sėkmės Venesueloje sulaukė jo projektai „Carlos Santana Tribute“ ir „Jimi Hendrix Tribute“.

 

Hectoras Castillo šiuo metu gyvena Airijoje kur savo studijoje „Mr Castle Studio“ įrašė albumą „Stotyje“ kartu su Airijos bliuzo legenda Ed Deane. Vėliau Hectoras prisijungė prie roko grupės „The Black Ottones“ ir taip pat įrašė albumą. Gitaristas koncertavo kartu su Ed Deane, Noel Bridgeman, Tommy Moore, Shaken Edge ir daugeliu kitų žinomų muzikantų. 2016 m. jis dalyvavo muzikos festivaliuose Airijoje –„Electric Picnic“ su savo projektu „Mr. Castle“ ir „Rockathon“ festivalyje kartu su grupe „The Black Ottones“.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje "Ramybė" (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba e-paštu info@klubasramybe.lt

  • 2017-12-23  nuo 19:00
2017-12-23 19:00 2017-12-23 19:00 Europe/Vilnius Vakaro Bliuzas su Hector Castillo (Venesuela) Kalėdų išvakarėse „Ramybėje“ koncertą surengs gitaristas virtuozas Hectoras Castillo (Mr. Castle) iš Karakaso. Koncerte skambės populiariausių pasaulio muziantų ir grupių – Princo, Carloso Santanos, Elvio Preslio, Bobo Dylano, Jimio Hendrikso, Eriko Claptono, „The Beatles“, „The Rolling... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1268/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00