„Melodijos Naujiesiems“ iš ciklo „Gruodžio susitikimai“

„Melodijos Naujiesiems“ iš ciklo „Gruodžio susitikimai“

Gruodžio 31 d., sekmadienis, 16 val.

Palangos gintaro muziejus

„Melodijos Naujiesiems“

Iš ciklo „Gruodžio susitikimai“

Atlikėjai:

JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ (sopranas)

VAIDRIUS SMILINSKAS (fortepijonas)

Jomantė ir Vaidrius drauge muzikuoja ne vienerius metus: rengia koncertus, pasirodo įvairiuose festivaliuose, televizijos laidose bei tiesioginėse transliacijose. Atlikėjai savo repertuarą renka įsiklausydami į savo širdis – koncertuodami įvairiose salėse klausytojams jie dovanoja gražiausius dueto repertuaro kūrinius. Šiuos menininkus jungia ne tik profesiniai siekiai, bet ir tvirta graži draugystė.

Jų darnų kūrybinį duetą publika pamilo ir jau spėjo įvertinti elegantišką muzikavimą. Nestokojantys žavesio bei sceninės įtaigos menininkai kviečia drauge sutikti Naujuosius metus jaukioje Palangos gintaro muziejaus aplinkoje, pasidalinti muzikos galia, išgirsti įvairių epochų kūrėjų kompozicijas balsui ir fortepijonui. Atlikėjai paruošė šventinę programą–skambės žymiausi įvairių epochų, žanrų ir stilių kūriniai, miuziklų arijos bei siurprizai.

Bilietas – 15Eur.

Bilietus galima įsigyti visose sistemos Bilietai.lt platinimo vietose bei Palangos gintaro muziejuje.

  • 2017-12-31  nuo 16:00
2017-12-31 16:00 2017-12-31 16:00 Europe/Vilnius „Melodijos Naujiesiems“ iš ciklo „Gruodžio susitikimai“ Gruodžio 31 d., sekmadienis, 16 val. Palangos gintaro muziejus „Melodijos Naujiesiems“ Iš ciklo „Gruodžio susitikimai“ Atlikėjai: JOMANTĖ ŠLEŽAITĖ (sopranas) VAIDRIUS SMILINSKAS (fortepijonas) Jomantė ir Vaidrius drauge muzikuoja ne vienerius metus: rengia koncertus,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1220/ Palangos gintaro muziejus , Vytauto g. 17, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00