Kalėdos svingo ritmu su „The Ditties“

Kalėdos svingo ritmu su „The Ditties“

Lietuvoje nebuvo užburiančios svingo eros, tačiau jos dvasia atkeliauja į klubą „Ramybė"! Pasitikite Kalėdas su žinomiausiomis dainomis, be kurių neateina Šv. Kalėdos – „Jingle Bells", „Let It Snow" ar „Have Yourself a Merry Little Christams"... Balsingosios svingo karalienės „The Ditties" pakvies visus pasinerti į svinguojantį Kalėdinį siautulį, kuris nepaliks abejingų nuo pirmųjų muzikos garsų, o svingo ritmas privers kiekvieną pasijusti kaip žaviausiame trečiojo-šeštojo dešimtmečio filme, įtrauks ir suvilios – tarytum žavingos nepažįstamosios iš praeito šimtmečio raštelis, žadantis artimesnę pažintį ateityje... Juk Kalėdos – stebuklų metas!

„The Ditties" – vienintelis toks ansamblis Lietuvoje, kuris nuo 2011 m. autentiškai ir korektiškai atgaivina primirštą tribalsio dainavimo meną, įviliodamos klausytoją į praeito amžiaus trečiojo-ketvirtojo dešimtmečių atmosferą.

Grupės įkvėpėjos „The Boswell Sisters", „The Andrews Sisters" buvo tikros pramogų industrijos karalienės, savo švariu, koketišku ir nuotaikingu dainavimu, elegantiškais judesiais ir subtilia vaidyba pakerėjusios milijonus gerbėjų.

„The Ditties" savo veikla ir muzika atskleidžia, jog tas žavesys – ir šiandien niekur neišgaravęs. Ta ypatinga estetika, subtilus manieringumas ir trykštantis, vitališkas svinguojančių garsų optimizmas šiuolaikiniam klausytojui teikia poilsį nuo dabarties triukšmų kakofonijos. Nes „The Ditties" muzika, atėjusi iš laikų, kuomet flirtas buvo lėtas, o šokiai – greiti, kai pasaulis buvo truputį naivesnis ir jaunesnis nei šiandien, ir jam apdainuoti užteko trijų balsų harmonijos.

Kalėdos svingo ritmu su „The Ditties" – tai šventinis šou, įkvėptas svingo eros stiliaus su tikslia dainavimo maniera, su atitinkančiomis epochos dvasią kalėdinių dainų aranžuotėmis ir virtuozišku jų išpildymu, bus tikrai atgaiva kiekvienam žiūrovui. Visas tas profesionalaus, ištobulinto darbo grožybes praturtins užkrečiantis trijų svingo karalienių pozityvus tonusas, įstabus garderobas, koketiškas juokas, lengva ironija, moteriškas žavesys, patraukiantis ir įtraukiantis nuo pirmų garsų.

www.facebook.com/theditties

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu: info@klubasramybe.lt

  • 2017-12-26  nuo 18:00
2017-12-26 18:00 2017-12-26 18:00 Europe/Vilnius Kalėdos svingo ritmu su „The Ditties“ Lietuvoje nebuvo užburiančios svingo eros, tačiau jos dvasia atkeliauja į klubą „Ramybė"! Pasitikite Kalėdas su žinomiausiomis dainomis, be kurių neateina Šv. Kalėdos – „Jingle Bells", „Let It Snow" ar „Have Yourself a Merry Little Christams"... Balsingosios svingo karalienės „The... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1213/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 15.00
Daugiau informacijos