Sasha Song „Rudens striptizas“

Sasha Song „Rudens striptizas“

Po ilgos pertraukos „Ramybės“ kultūros centro sceną užkariaus išskirtinio vokalo savininkas – Sasha Song-Dima Šavrovas su rudenine akustine programa „Rudens striptizas“!

Emocionalumu pasižymintis Sasha Song scenoje rengia išskirtinius akustinius koncertus. Už juos Sasha Song ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų. Atlikėjas taip pat gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose užsienyje. 

Vakaro metu Sasha Song-Dima Šavrovas atliks ne tik visiems puikiai žinomus kūrinius, tokius, kaip „Pasiklydęs žmogus“, „Mamai“, „Ir tai irgi praeis“, „Tu mano mintyse“, „Mes galim tai padaryt kartu…“, bet ir garsius pasaulinius hitus.

Sasha Song-Dima Šavrovas muzikos gerbėjų yra vertinamas už ypatingai profesionalius vokalinius pasirodymus bei nuoširdumą ir aistrą, atliekant kiekvieną kūrinį.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2017-10-28  nuo 19:00
2017-10-28 19:00 2017-10-28 19:00 Europe/Vilnius Sasha Song „Rudens striptizas“ Po ilgos pertraukos „Ramybės“ kultūros centro sceną užkariaus išskirtinio vokalo savininkas – Sasha Song-Dima Šavrovas su rudenine akustine programa „Rudens striptizas“! Emocionalumu pasižymintis Sasha Song scenoje rengia išskirtinius akustinius koncertus. Už juos Sasha Song ne kartą... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1195/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 15.00