Štrauso muzikos sūkurys. Papildomas

Štrauso muzikos sūkurys. Papildomas

„Štrauso muzikos sūkurys“

Gruodžio 31 d. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras paskęs Štrauso muzikos sūkuryje.

Pirmieji pakilios melodijos garsai nukels į puotą. Į puotą, kurioje susipina džiaugsmas, tikėjimas, laimė ir vilties pojūtis. Tarp prabangos ir paslapties skraiste paslėptų užkulisių intrigą palaikys persipynę jausmai: meilė su neapykanta, džiaugsmas su pavydu, susižavėjimas su paslaptimi... Gyvenimas, kuris kiekvieną mąsina ir tuo pačiu baugina.

Tad ponai ir ponios kviečiame į šią, Naujametinę, spalvingą garso ir vaizdo puotą.

Savo vakarą patikėję Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atliekamam koncertui bei Štrauso muzikai, tikrai neapsiriksite. Nes kas jau kas, o šis kompozitorius žino kaip linksmintis.

 

Vyriausiasis dirigentas: Tomas Ambrozaitis

Solistai: Viktorija Miškūnaitė ir Mindaugas Rojus

Atlikėjai: Klaipėdos valstybinio Muzikinio teatro orkestras, choras, solistai ir baletas.

  • 2017-12-31  nuo 17:00
2017-12-31 17:00 2017-12-31 17:00 Europe/Vilnius Štrauso muzikos sūkurys. Papildomas „Štrauso muzikos sūkurys“ Gruodžio 31 d. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras paskęs Štrauso muzikos sūkuryje. Pirmieji pakilios melodijos garsai nukels į puotą. Į puotą, kurioje susipina džiaugsmas, tikėjimas, laimė ir vilties pojūtis. Tarp prabangos ir paslapties skraiste paslėptų užkulisių intrigą... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1186/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00 - 12.00