Neapolietiškos dainos ir rusų romansai

Neapolietiškos dainos ir rusų romansai

Dainuoti meilę - jausmą, kurį reikia pajausti širdimi. Jausmą, kuris įkvepia poetus, kompozitorius, atlikėjus, apie kurį yra sukurta daugiausia dainų.

Būtent muzikos garsais gražiausiai skleidžiasi meilės istorijos. Tad neatsitiktinai dvi žavios moterys -Zita Martinavičiūtė ir Šviesė Čepliauskaitė, amžinai mylinčios ir spinduliuojančios meilę, mylinčios iš visos širdies- gyvenimą, savo profesiją, kūrybą, savo klausytoją, pasirinko dainas apie meilę. Viena už kitą gražesnės aukso fondo neapoliečių dainos ir senoviniai rusų romansai užburs klausytoją meilės istorijomis. Talentingos menininkės pateiks visą jausmų paletę: nuo svajingų melodijų iki kunkuliuojančių emocijų ir aistrų.

Tad visi į meilės dainų puotą. Ateikite , mes norime pamatyti jūsų žibančias akis ir spindinčias šypsenas. Mes norime, kad mūsų visų širdys plaktų vienu ritmu-meilės muzikai ritmu.

Jos atlikimą lemia unikalūs vokaliniai gebėjimai bei artistiškos asmenybės faktorius.
Ateikite, mes norime pamatyti Jūsų žibančias akis, spindinčias šypsenas, džaigsmo katutes.

Programoje   neapolietiškų dainų aukso fondą,   Francesco Paolo Tosti  Costa   Ernesto de Curtis  Enrico Canno ir senoviniai rusų romansai.

  • 2017-08-16  nuo 20:00
2017-08-16 20:00 2017-08-16 20:00 Europe/Vilnius Neapolietiškos dainos ir rusų romansai Dainuoti meilę - jausmą, kurį reikia pajausti širdimi. Jausmą, kuris įkvepia poetus, kompozitorius, atlikėjus, apie kurį yra sukurta daugiausia dainų. Būtent muzikos garsais gražiausiai skleidžiasi meilės istorijos. Tad neatsitiktinai dvi žavios moterys -Zita Martinavičiūtė ir Šviesė Čepliauskaitė, amžinai mylinčios ir... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1113/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00