„Liūdni slibinai“. Koncertas trise

„Liūdni slibinai“. Koncertas trise

Balandžio 1 d. (penktadienis) 20 val. Grupė „Liūdni slibinai“
Bilieto kaina nuo 15 Eur.
 
Bilietus galima įsigyti Tiketa.lt sistemoje ir viešbučio „Vandenis“ registratūroje, tel.: 8 460 53530.
 

Koncertas Trise – tai akustinis „slibiniško“ tandemo Dominyko Vaitiekūno, Aistės Lasytės ir Vaido Kublinsko pasirodymas, kuriame negriaudėja būgnai, o muzikiniam tonui nevadovauja bosinė gitara. Programoje gyvai skamba žinomos „Liūdnų slibinų“ dainos. Kiek kitomis spalvomis čia atsiskleidžia tokie kūriniai, kaip „Netvarka“, „My little cow“, „Liūdnas palikimas“, „Nežinau“, „Juza“, „Keturvėjiškas“ ir kita grupės kūryba. Tiesa, išradingieji „Liūdni slibinai“ sako, kad nors pasirodymas akustinis, jame netrūksta ir elektroninių garsų.

LIŪDNI SLIBINAI – liūdnas lietuvio gyvenimo detales apdainuojanti, teatrališkai išradinga ir muzikaliai sąmoninga „grupė“. Chuliganiškieji aktoriai šiuolaikiniais ritmais skambančiose dainose naujam gyvenimui pažadina Maironio, Kristijono Donelaičio, Antano Baranausko, Justino Marcinkevičiaus, Sigito Parulskio ir kitų Lietuvos klasikų kūrybą. Grupės kūryboje vis daugėja ir pačių tekstais kurtų dainų, kurios atviromis mintimis ragina klausytojus pažvelgti į kasdienes problemas su pozityvia autoironija.

Trejus metus iš eilės „Liūdni slibinai“ buvo nominuoti pagrindiniuose Lietuvos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A., kuriuose pelnė 2012 Metų grupės titulą. Grupė yra įvertinta Sauliaus Mykolaičio vardine premija, laimėjo alternatyvios muzikos apdovanojimų T.Ė.T.Ė. 2011 Tautos Balso nominacijoje, o 2012 metais šiuose apdovanojimuose grupės narys Dominykas Vaitiekūnas buvo pripažintas „Metų charizma“.

Šešerius metus gyvuojantys „Liūdni slibinai“ yra išleidę tris albumus, surengę koncertus tautiečiams Londone, Hamburge, Los Andžele, Čikagoje, Niujorke. Pastaruosius dvejus metus grupė palydėjo anšlaginiais koncertais su VDU kameriniu orkestru. Šį rudenį „slibinų“ tandemas sėkmingai pristatė netradicinio formato programą ir albumą „Viskas netrukus baigsis“. Čia sugulusias autorines grupės dainas apie gyvenimo pabaigas galima išgirsti tik specialiuose „Viskas netrukus baigsis“ pasirodymuose.

Išsamesnė informacija apie grupę: www.liudnislibinai.lt

  • 2016-04-01
2016-04-01 2016-04-01 Europe/Vilnius „Liūdni slibinai“. Koncertas trise Balandžio 1 d. (penktadienis) 20 val. Grupė „Liūdni slibinai“ Bilieto kaina nuo 15 Eur.   Bilietus galima įsigyti Tiketa.lt sistemoje ir viešbučio „Vandenis“ registratūroje, tel.: 8 460 53530.   Koncertas Trise – tai akustinis „slibiniško“ tandemo... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-111/ Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)
  • Muzikos klubas „Vandenis“ (Birutės al. 47)