„Lietuvos Balsas“ Palangoje

„Lietuvos Balsas“ Palangoje

Informuojame! Rugpjūčio 10, 11 d. 20:00 val. renginių durys atidaromos 19:00 val. Rekomenduojame į renginį atvykti bent 30 min. anksčiau.

Dėmesio! Atšauktas rugpjūčio 11 d., 15 val. renginys. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki rugpjūčio 25 d.

PRASIDEDA „LIETUVOS BALSO“ NOKAUTAI!

Pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“ pradeda kultinius „nokautus“! Scenos karalienė Džordana Butkutė, kompozitorius ir elektroninės muzikos atlikėjas Leonas Somovas, aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė ir jau ketvirtą projekto sezoną skaičiuojantis Donatas Montvydas per birželį įvykusias „akląsias perklausas“ į savo komandas pasirinko po 15 dalyvių. Dabar atėjo metas pasilikti stipriausiems!

Kiekvieno Mokytojo komandos dalyviai bus suskirstyti į penkias komandas po tris žmones, iš kurių kiekvienas Mokytojas turės galimybę pasirinkti tik vieną... Penktąjame „Lietuvos balso“ sezone išlieka nuo antrojo sezono projekto autoriaus John de Mol sugalvota „vagysčių“ idėja - kiekvienas Mokytojas turės galimybę "pavogti" tą dalyvį, kurio neišvengiamai turės atsisakyti trijulės vedlys.

Gyva muzika, odą šiurpinantys galingi balsai, nesuvaidintos reakcijos ir emocijos, kurios užvaldys išgirdus tuos, kuriems jau labai greitai plos tūkstančiai. Kas bus tie 24 atlikėjai, kurie turės galimybę ir toliau kovoti dėl šių metų „Lietuvos Balso“ titulo - jūs galite pamatyti tai pirmieji!

Jau rugpjūčio 10 ir 11 dienomis Palangos sporto centre „Lietuvos Balso“„nokautų“ filmavimai, kartu su vedėju Rolandu Mackevičiumi, scenos grandais Džordana Butkute, Inga Jankauskaite, Leonu Somovu, Donatu Montvydu ir 60 atlikėjų, kuriems pavyko aklųjų perklausų metu, vien tik savo balsu pavergti didžiausių muzikos autoritetų širdis.

  • 2017-08-10  nuo 20:00
2017-08-10 20:00 2017-08-10 20:00 Europe/Vilnius „Lietuvos Balsas“ Palangoje Informuojame! Rugpjūčio 10, 11 d. 20:00 val. renginių durys atidaromos 19:00 val. Rekomenduojame į renginį atvykti bent 30 min. anksčiau. Dėmesio! Atšauktas rugpjūčio 11 d., 15 val. renginys. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki rugpjūčio 25 d. PRASIDEDA „LIETUVOS BALSO“ NOKAUTAI!... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1100/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 7.00