Su meile - Marlene Dietrich

Su meile - Marlene Dietrich

„Su meile – Marlene Dietrich“ – Palangos kurorto muziejaus salėje

Marlene Dietrich – viena iš žymiausių klasikinio Holivudo kino legendų. Ji buvo viena iš pirmųjų retų žmonių, kurie sugebėjo vienu metu pasižymėti daugiau nei vienoje meno šakoje. Marlene Dietrich savo dainomis, vaidyba ir šokiais užkariavo Las Vegasą ir Brodvėjų, o po dešimtmečio surengė pasaulinį turą. Per keletą dešimtmečių Marlene Dietrich virto paslaptinga Holivudo dievaite ir erotiškumo simboliu net keletui kino mėgėjų kartų.

Amerikos kino institutas jai suteikė devintą vietą žymiausių aktorių sąraše per visą kino pasaulio istoriją, tačiau aukščiau jos šiame sąraše nėra nė vienos dainuojančios aktorės.

,,Esu kareivio duktė... gyvenu tiksliai taip, kaip mane mokė motina. Esu disciplinuota ir ištikima savo įsitikinimams'' – sakė Marlena.

Gražuolė, jaudinanti ir dingstanti, aukštai pakeltais antakiais ir veidu - jis nieko neslėpė, nieko ir kartu viską. Ji tapo Ericho Maria Remarko, Ernsto Hemingvėjaus ir daugybės kitų autorių prozos kūrinių personažų prototipu...

Aktorė Nomeda Bėčiūtė , pristatanti programą „Su meile – Marlene Dietrich“, yra pasakiusi: „Nors ji – ir legenda, bet ji buvo žmogus. Mes su Marlena panašiai suvokiame ir jaučiame pasaulį. Aš nesistengiu jos pamėgdžioti, tai labiau minties, istorijos perteikimas“.

Maloniai kviečiame. Renginys nemokamas

  • 2017-08-06  19:00 - 22:00
2017-08-06 19:00 2017-08-06 22:00 Europe/Vilnius Su meile - Marlene Dietrich „Su meile – Marlene Dietrich“ – Palangos kurorto muziejaus salėje Marlene Dietrich – viena iš žymiausių klasikinio Holivudo kino legendų. Ji buvo viena iš pirmųjų retų žmonių, kurie sugebėjo vienu metu pasižymėti daugiau nei vienoje meno šakoje. Marlene Dietrich savo dainomis, vaidyba ir... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1091/ Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai