Ievos Narkutės akustinis koncertas

Ievos Narkutės akustinis koncertas

Ievos Narkutės koncertai - gyvi dialogai su publika. “Koncertai - kaip pasimatymai, jiems panašios taisyklės galioja. Į pasimatymus su įdomiais žmonėmis norisi eiti dažnai. Ir koncertuot įdomiems ir mieliems žmonėms norisi dažnai. Kaip ir geram pasimatyme, taip ir geram koncerte įsižiebia logiškai nepaaiškinama kibirkštis. Mes vieni kitais susižavime, tampame pažeidžiami, jautresni”, - sako dainininkė.

Ieva Narkutė gali būti drąsiai vadinama perspektyviausia ir talentingiausia jaunosios kartos dainininke. Ją galima įvardinti ir Lietuvos scenos grynuoliu, nes dainininkus, kurie patys rašo dainų muziką ir žodžius, patys akomponuoja, dainuoja, moka sklandžiai kalbėti ir turi, ką pasakyti, Lietuvoje galima suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

Ieva Narkutė išgarsėjo būdama vos dvidešimties. Daugumos lietuvių širdis suvirpinęs hitas “Raudoni vakarai” akimirksniu pelnė jai dideles žmonių simpatijas. Dauguma vos išvydę pamilo smulkutę mergaitę grojančią klavišiniais instrumentais ir dainuojančią savos kūrybos dainas.

Pirmas jos albumas “Vienas” buvo itin palankiai sutiktas, o antrasis “Švelnesnis žvėris” tapo dar malonesne staigmena tiek muzikos gerbėjams, tiek profesionaliems kritikams. Albumo pristatymo turas surinko pilnas sales gerbėjų, kurie su malonumu klausėsi, kaip Ieva scenoje jaukinasi savo žvėrį.

2015 metų pabaigoje I.Narkutė surengė didžiulo pasisekimo sulaukusius koncertus su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. 2016-ųjų pradžioje išleistas koncertinis šių pasirodymų įrašas.

Staliukų rezervacija Palangoje: +370460 53530

  • 2017-08-04  nuo 20:00
2017-08-04 20:00 2017-08-04 20:00 Europe/Vilnius Ievos Narkutės akustinis koncertas Ievos Narkutės koncertai - gyvi dialogai su publika. “Koncertai - kaip pasimatymai, jiems panašios taisyklės galioja. Į pasimatymus su įdomiais žmonėmis norisi eiti dažnai. Ir koncertuot įdomiems ir mieliems žmonėms norisi dažnai. Kaip ir geram pasimatyme, taip ir geram koncerte įsižiebia logiškai nepaaiškinama... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1083/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 15.00
Daugiau informacijos