Šokio spektaklis vaikams BALTOJI LOPŠINĖ + kūrybinės dirbtuvės

Šokio spektaklis vaikams BALTOJI LOPŠINĖ + kūrybinės dirbtuvės

Spektaklyje vaikams „Baltoji lopšinė” sutinkame 4 veikėjus: Zuikutį, močiutę Karvę, kaimynę Antį ir mamą Zuikę, su kuria susitikimas Zuikučiui įmanomas tik sapnų ar vaizduotės pagalba.

Kaip paaiškinti vaikui, kad nepaisant to, jog tėveliai dėl svarbių priežasčių priversti nuolat leisti ilgas valandas darbe ar net išvykti iš gimtosios šalies, jie visada šalia savo mintimis ir jausmais, mylintys ir besirūpinantys...

Šokio spektaklis visai šeimai „Baltoji lopšinė” apie tai, kaip Zuikutis iš savo kasdienybės keliauja į sapnų ir svajonių pasaulį, sutinka pasiilgtą mamą ir susitaiko su savo globėjomis. Tai – istorija apie vaiką, nepaisant jį meile apgaubusių močiutės ir kaimynės, besiilgintį mamos ir tėčio.

Už spektaklį „Baltoji lopšinė“ choreografė Agnija Šeiko ir dailininkas Artūras Šimonis nominuoti Auksiniam scenos kryžiui.

Spektaklis sužavėjo publiką ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje, JAV, Švedijoje, Islandijoje, Ukrainoje, Jungtinėje Karalystėje, Kinijoje.

Rekomenduojamas 6-10 metų vaikams.

Spektaklis - 40 min., kūrybinės dirbtuvės - 20 min.

Bilietus galima įsigyti internetu sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami tel.: 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2017-07-22  nuo 14:00
2017-07-22 14:00 2017-07-22 14:00 Europe/Vilnius Šokio spektaklis vaikams BALTOJI LOPŠINĖ + kūrybinės dirbtuvės Spektaklyje vaikams „Baltoji lopšinė” sutinkame 4 veikėjus: Zuikutį, močiutę Karvę, kaimynę Antį ir mamą Zuikę, su kuria susitikimas Zuikučiui įmanomas tik sapnų ar vaizduotės pagalba. Kaip paaiškinti vaikui, kad nepaisant to, jog tėveliai dėl svarbių priežasčių priversti nuolat leisti ilgas valandas darbe ar net... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1050/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 9.00