Garso Terapija Palangoje

Garso Terapija Palangoje

Garso terapija tai - meditacija, proto nuraminimas, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių instrumentų garsų. Žmonės dažnai po sesijos jaučiasi pailsėję nuo kasdienių vargų, pakylėti, aiškiau mato savo tikslus ir nebėra pasimetę minčių uragane.

Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai dubenys, šamaniškas būgnas ir kiti instrumentai sukurs jums patirtį, kurios ilgai negalėsite užmiršti. Tai naujas potyris galintis į gyvenimą atnešti daugiau šviesos, ramybės ir harmonijos.

Garsas - tai svarbus raktas, kuris gali padėti pažinti save ir įkvėpti gyvybingumo mūsų būčiai.
--------------------------------------------------------------------------------
*Keletas žmonių atsiliepimų iš mūsų FB puslapio:

+Lina - Į garsų potyrius leidomės dviese su vyru. Ir abu nenusivylėme. Po garsų terapijos seanso jautėmės (net neįtikėtina!) kažkokie nuskaidrėję, ramūs, labai labai pailsėję.
Į terapijos seansą ėjau su mintimi, kad klausysiu, kad klausysiu, nepraleisiu nė vieno garso, o baigėsi tuo, kad kai pradėjo skambėti instrumentai, skleidžiantys žemiausius garsus, ėmiau ir užmigau, ir atsibudau tik pasigirdus aukštesniems garsams.
Ar norėtume su vyru dar kartą grįžti į šį garsų pasaulį? Taip. Labai ačiū už suteiktus puikius išgyvenimus.

+Renata - Tai kelionė laiku, išvalanti kūną, protą ir sielą nuo nereikalingo balasto.

+Kristina - Labai patiko šiandien Šiauliuose. Dar dabar esu tuose garsuose, ramybėj, malonume, harmonijoj... Širdingas ačiū!!!

+Justina- Ačiū už kosminius garsus, už galimybę pasinerti gilyn į save, už nuostabų susijungimo su Visata pojūtį ♡

( Ačiū, kad dalinatės savo patirtim! :)) )
-----------------------------------------------------------------------------
Garsų kelionė prasidės Šeštadieni liepos 22 d. dieną 19:00 valandą. Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1 val 15 min. Prašome nevėluoti, kad nekiltų pašalinių garsų seansui prasidėjus.

!!! Būtina registracija, atsiųskite savo vardą, el. pašto adresą ir miestą kuriame dalyvausite numeriu 869047678. Registracija iki liepos 21d. vakaro.

Užsiėmimo kaina - 10 eur.

!!! Užsiėmimas vyks gulint, atsineškite jogos kilimėlį, užklotą ir pagalvėlę, kad būtų patogu. Jei neturite savo kilimėlio - praneškite.

Vieta:
Vilniaus Universiteto „Romuvos“ konferencijų, seminarų ir poilsio namai.
Birutės al. 35, 37, 37A, LT-00135, PALANGA

  • 2017-07-22  nuo 19:00
2017-07-22 19:00 2017-07-22 19:00 Europe/Vilnius Garso Terapija Palangoje Garso terapija tai - meditacija, proto nuraminimas, kelionė į save, kurios metu gulima ant žemės, klausomasi natūralių instrumentų garsų. Žmonės dažnai po sesijos jaučiasi pailsėję nuo kasdienių vargų, pakylėti, aiškiau mato savo tikslus ir nebėra pasimetę minčių uragane. Gongai, tibetietiški dubenėliai, krištoliniai... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1045/ Romuva, Birutės al. 37, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00
Daugiau informacijos
  • +37069047678