Vytenis Kaluškevičius su grupe

Vytenis Kaluškevičius su grupe

VYTENIS KALUŠKEVIČIUS, kaip pats save pristato, yra dainuojantis bankininkas. Savo ryšį su muzika jis pajuto jau vaikystėje, tačiau to neugdė profesionaliai. Tuo metu jam perspektyviau atrodė skaičiai, matematika ir ekonomika. Tačiau muzika jį lydėjo visą gyvenimą – jis dalyvavo įvairiuose konkursuose, dainavo daugybėje privačių renginių ir sulaukė gausybės klausytojų komplimentų. Baigęs vadybos studijas Vytenis visgi nusprendė patobulinti ir savo dainavimo įgūdžius. Atlikėjas išvyko uždarbiauti į Vokietiją, o tuo metu lankėsi pas profesionalius vokalo pedagogus ir lavino savo talentą.  Vaikinas turi ryškų ir stiprų vokalą. Iš pirmo žvilgsnio kuklus vaikinas scenoje tampa energingu ir charizmatišku atlikėju. 2015 metais debiutavo LNK muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“, kur pateko į didįjį superfinalą ir kovėsi su keturiais geriausiais. Vytenis pats kuria muziką, rašo tekstus ir svajoja ateityje įrašyti autorinių dainų albumą.

Atlikėjas kviečia į koncertą, kuriame išgirsite žinomiausius Lietuvos bei užsienio hitus. Vyteniui muzikos klube “Ramybė” Palangoje talkins gyvo garso muzikos grupė.

Bilietus galima įsigyti Bilietų pasaulis sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-04-23
2016-04-23 2016-04-23 Europe/Vilnius Vytenis Kaluškevičius su grupe VYTENIS KALUŠKEVIČIUS, kaip pats save pristato, yra dainuojantis bankininkas. Savo ryšį su muzika jis pajuto jau vaikystėje, tačiau to neugdė profesionaliai. Tuo metu jam perspektyviau atrodė skaičiai, matematika ir ekonomika. Tačiau muzika jį lydėjo visą gyvenimą – jis dalyvavo įvairiuose konkursuose, dainavo daugybėje... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-103/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)