Ingaja//Lukas Norkūnas Šeštadienis 07-08

Ingaja//Lukas Norkūnas Šeštadienis 07-08

Ji - INGAJA, atlikėja ir dainų autorė iš Klaipėdos, kurios gyvenime muzika visada koja kojon žygiuoja, tokia kaip kalbos forma, padėdama rišliau išreikšti mintis ir dalintis jomis su kitais. INGAJA derina acoustic pop/rock melodingumą su indie energija ir išgauna savitą skambesį. Brazdančios gitaros stygos ir originali kūryba yra neįpareigojanti, o dainų tekstai - nostalgiški, su potekste. 2017 m. vasario mėn. buvo išleistas atlikėjos debiutinis EP albumas "DARKNESS" kurį sudaro 5 dainos. Viena iš dainų net nuskambėjo anglijos BBC1 radijo stotyje. Akustinis koncertas klausytojus kvies leistis į savęs ieškojimus, išgirsti bangų ošimą ir pajusti gamtos alsavimą..

Jis - Lukas Norkūnas, groja seniai ir scenoje yra bandęs kelis amplua, grodamas gitara su Norah Jones tribute "Breakfast for Two", grodamas mandolina ir dainuodamas su bluegrass trio "Midnight Special", grodamas gitara, kojomis mušdamas perkusiją su "Lialiastyga", beigi dabar grodamas bosine gitara ir dainuodamas su "Gytis Ambrazevičius ir Grupė". Šiuo metu pasirodo wielding an electro-classical guitar ir dainuoja savo kūrybos dainas, kurių vertė yra labai abejotina, todėl kviečia visus abejoti ir ateiti į pievą vakare pasiklausyti, o paskui - nerti į jūrą.

  • 2017-07-08  nuo 20:00
2017-07-08 20:00 2017-07-08 20:00 Europe/Vilnius Ingaja//Lukas Norkūnas Šeštadienis 07-08 Ji - INGAJA, atlikėja ir dainų autorė iš Klaipėdos, kurios gyvenime muzika visada koja kojon žygiuoja, tokia kaip kalbos forma, padėdama rišliau išreikšti mintis ir dalintis jomis su kitais. INGAJA derina acoustic pop/rock melodingumą su indie energija ir išgauna savitą skambesį. Brazdančios gitaros stygos ir... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-1025/ Kultūros pieva „I Love Palanga“, Vytauto g. 39A, Palanga, Palangoje