Queen in Jazz

Queen in Jazz

Laikas: 19:00 -  21:00

Anton Rumyantsev Jazz Quartet
 
„We will rock You“ – ne kartą skandavo legendinė grupė „Queen“. Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Fredžio Merkurio charzima, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkame „Queen in Jazz“ koncerte.


Renginio žvaigždės – džiazo muzikos virtuozai iš Maskvos, rugsėjį jau spėję Vilnių sudrebinti bei nustebinti anšlagu tapusiu koncertu „Nirvana in Jazz“.


Laikydamiesi postulato show must go on, atlikėjai į Lietuvą grįžta su dar daugiau staigmenų ir visus aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa. Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.

 

Organizatorius:

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-04-09
2016-04-09 2016-04-09 Europe/Vilnius Queen in Jazz Laikas: 19:00 -  21:00 Anton Rumyantsev Jazz Quartet   „We will rock You“ – ne kartą skandavo legendinė grupė „Queen“. Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Fredžio Merkurio charzima, rokeriška energija ir nevaldoma... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-101/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
Kiti muzikos renginiai