Ekskursijos

Palangos turizmo informacijos centras kviečia į nepakartojamas vasariškas ekskursijas!

Gerą nuotaiką, neužmirštamus įspūdžius garantuojame!

Keliauti siūlome ir su grupe, ir individualiai - pasistengsime išpildyti visus Jūsų lūkesčius!

 

Mieli turistai,

Kviečiame Jus į NEMOKAMĄ apžvalginę ekskursiją pėsčiomis po Palangą!

Pirmadieniais - Antradieniais - 15:00 val.

Pradžia - nuo Palangos turizmo informacijos centro (Vytauto g. 94). Ekskursijos metu susipažinsite su Palangos miesto istorija, lankytinais objektais, pasigrožėsite Birutės parku. Ekskursijos trukmė - 2 valandos. Prašome registruotis iš anksto Palangos turizmo informacijos centre, tel. 8 460 48811, +370 674 37100, el. p. alma.slaboseviciene@palangatic.lt

 

 

NEMUNO DELTA

Viena gražiausių, kaskart iš naujo atrandamų Lietuvos vietų – Nemuno deltos regioninis parkas. Tai unikali vietovė, kurią verta aplankyti. Ši ekskursija - tai nepakartojami įspūdžiai, potyriai, kvapai, skoniai, tai idealus poilsis natūralioje gamtoje!

Ekskursijos pradžioje aplankysime Ventės ragą – pusiasalį prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Tai viena geriausių vietų Europoje stebėti ir žieduoti praskrendančius paukščius. Pasigrožėję paukščiais, vyksime į Kintus, kur, trumpai atsikvėpę, pasigardžiavę skania kava, sėsime į laivą ir plauksime Nemunu į vandens paukščių ir augalijos karalystę, pasigrožėsime vadinamąja „lietuviškąja Venecija“. Kelionę vainikuos neapsakomo skonio žuvienės ir rūkytos žuvies degustacija. Tiesiog gomurio šventė!

Lydimi tik geriausių emocijų, aplankysime Šilutę- miestą, kuriame ryškiausiai išlikę Rytprūsių architektūros atspindžiai.

.

 

NERINGA

Kuršių nerija – unikalus Lietuvos kampelis. Pats jauniausias, susiformavęs vos prieš 5 tūkstančius metus, pats saulėčiausias ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kuršių nerijoje tobulai dera nepakartojama gamta, istorija bei kultūrinis gyvenimas.

Keltu persikėlę į Neringą, netruksime privažiuoti Juodkrantę – seną Kuršių nerijos gyvenvietę, dar vadinama žvejų sostine. Tačiau miestelis įdomus ne tik žvejams. Ar žinojote, kad Juodkrantėje buvo atrastas gintaro lobis, o mūsų lietuviškojo aukso – gintaro – klodai čia buvo tokie didžiuliai, kad teko įsteigti net fabriką?

Juodkrantė dar garsi ir Raganų kalnu. Pasivaikščiojimas jame – tikra atrakcija ir mažam, ir dideliam. Pasakos, istorijos, linksmos užduotys ir lietuviškų tradicijų priminimas – visa tai laukia Raganų kalne, kuris, sakoma, turi stebuklingų galių.

Išvykę iš Juodkrantės, užsuksime į didžiausią Lietuvoje paukščių kormoranų perėjimo vietą, pasigėrėsime vienu iš įdomiausių ir seniausių paukščių, sužinosime kodėl jo nemėgsta žvejai.

Sekanti stotelė- kilsime į Pilkąsias, dar vadinamas Mirusiomis, kopas. Dėl stiprių vėjų šiose kopose susidaro įspūdingos daubos ir išgraužos. Vaizdas, atsiveriantis nuo viršaus, jus pakerės.

Pilni įspūdžių, po pusvalandžio važiavimo autobusu, pasieksime Nidą – didžiausią Kuršių nerijos gyvenvietę. Ji žavi senomis gatvelėmis, unikaliais namais, čia pat kiemuose rūkoma šviežia žuvimi. Neiškėlę kojos iš Lietuvos, pamatysite „Itališką vaizdelį “, o nuo aukščiausios Parnidžio kopos žvilgterėsite į kaimyninę šalį bei suvoksite Kuršių nerijos grožį.

 

Palangos turizmo informacijos centras – visa informacija pas mus!

Vytauto g. 94, +370 460 48811, info@palangatic.lt, Visit Palanga