Ekskursijos

Palangos turizmo informacijos centras kviečia į nepakartojamas vasariškas ekskursijas!

Gerą nuotaiką, neužmirštamus įspūdžius garantuojame! Keliauti siūlome ir su grupe, ir individualiai - pasistengsime išpildyti visus Jūsų lūkesčius! Šiuo metu kiekvieną savaitės dieną galite pasirinkti skirtingą ekskursiją:

 

Pirmadieniais - NEMOKAMA ekskursija pėsčiomis po Palangą

Mūsų dovana miesto svečiams - nemokamos apžvalginės ekskursijos pėsčiomis po Palangą. 10 val lietuvių kalba, 17 val. - rusų kalba.

Antradieniais - Kretinga

Aplankysime Kretingos bažnyčią, vienuolyno kiemelį, kriptas. Smagi edukacija Amatų centre- su puikiomis savo darbo specialistėms gaminsime saldainius. Sužinosime daug įdomių istorijų Kretingos muziejuje, pasigrožėsime Žiemos sodu. Vyksime iki Kartenos piliakalnio, lurdo, stebuklingo šaltinio.

Trečiadieniais - Klaipėda

Klaipėdos maršrutas tobulas, kai keliaujate įvairiai – ir su šeima, ir be vaikų. Vienintelis Lietuvos uostamiestis, vienas seniausių miestų turi ką pasiūlyti kiekvienam – norinčiam pramogų, besidominčiam istorija, trokštančiam pažinti jūrinį pasaulį. Tik geriausias emocijas patirsite apsilankę atnaujintame Jūrų muziejuje- akvariume, pamatę delfinų pasirodymą. O grįžę į Klaipėdos senamiestį išgirsite ne vieną intriguojančią istoriją.

Ketvirtadieniais - Nemuno delta

Viena gražiausių, kaskart iš naujo atrandamų Lietuvos vietų – Nemuno deltos regioninis parkas. Tai unikali vietovė, kurią verta aplankyti. Ši ekskursija - tai nepakartojami įspūdžiai, potyriai, kvapai, skoniai, tai idealus poilsis natūralioje gamtoje! Aplankysime Ventės, stebėsime praskrendančius paukščius. Keliausime toliau į lietuviškąja Venecija vadinamą Mingės kaimą, sėsime į laivą ir plauksime Nemunu į vandens paukščių ir augalijos karalystę. Kelionę vainikuos neapsakomo skonio žuvienės ir rūkytos žuvies degustacija. Tiesiog gomurio šventė!

Penktadieniais - Neringa

Pats jauniausias, susiformavęs vos prieš 5 tūkstančius metus, pats saulėčiausias ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą gamtos kampelis, kurį nors kartą gyvenime privalo aplankyti kiekvienas! Kuršių nerijoje tobulai dera nepakartojama gamta, istorija bei kultūrinis gyvenimas.

Neišdildomus įspūdžius paliks Kuršių nerija, Raganų kalnas Juodkrantėje, Naglių rezervato pažintinis takas (Pilkosios kopos),Etnografinė Žvejo sodyba, Gintaro galerija. Ir, be abejo, Nida- kuri žavi senomis gatvelėmis, unikaliais namais, čia pat kiemuose rūkoma šviežia žuvimi. Neiškėlę kojos iš Lietuvos, pamatysite „Itališką vaizdelį“, o nuo aukščiausios Parnidžio kopos žvilgterėsite į kaimyninę šalį bei suvoksite Kuršių nerijos grožį.

Šeštadieniais - Telšiai

Nepakartojama kelionė į Žemaitijos sostinę. Aplankysime Rietavo Oginskių parką ir dvarą, sveikatos pasisemsime Lopaičių piliakalnyje. Vietiniai teigia, jog čia tekančio upelio vanduo turi neįprastų galių. O jei tuo netikite, jums patiks įrengtas pažintinis takas – Žemaitijos gamta nepakartojama.

Telšiuose jūsų laukia unikalus miesto senamiestis, katedra, linksmi meškučiai, staigmenos. Apsilankysime Žemaitijos kaimo muziejuje, paragausime tikrų žemaitiškų vaišių.

Sekmadieniais - Liepoja

Atsigavęs Liepojos senamiestis žavi medine architektūra, seniausiu Latvijoje tramvajumi, vienu gražiausių turgaus paviljonų. Liepojoje apsilankysite šio miesto širdyje – legendinėje Rožių aikštėje, užsuksite į bažnyčią, kurioje veikia vieni didžiausių vargonų pasaulyje, paklausysite koncerto. Unikalus muziejus, įkurtas kalėjime- Karuosta taip pat nepaliks abejingų.

BILIETUS GALITE ĮSIGYTI:

Palangos turizmo informacijos centras,

Vytauto g. 94, tel. + 370 460 48811, +370 674 37100

Ekskursijų sąrašas (PDF)