Vasario
15 d.

Palangos kurortas pristatytas turizmo verslo kontaktų mugėje „CONVENE 2019“


Vasario 13-14 d. Vilniuje parodų ir konferencijų centre „Litexpo“ vyko 7-oji tarptautinė verslo turizmo paroda–kontaktų mugė „Convene 2019“. Parodoje buvo pristatytos Palangos kurorto sveikatinimo, poilsio bei konferencinio turizmo galimybės.

Kontaktų mugėje Lietuvos pajūrio regionui atstovavo Palangos, Nidos ir Klaipėdos turizmo informacijos centrų atstovai. Palangos kurortui atstovavo Palangos turizmo informacijos centro turizmo ir sanatorijos-viešbučio „Gradiali“ atstovai. Per dvi dienas Palanga sulaukė nemažo susidomėjimo. Susitikimų metu užsienio turizmo verslo profesionalus domino kokias galimybes Palanga turi konferencijų organizavimui, domėjosi kurorto turizmo paslaugų sektoriumi: ypač susisiekimo, apgyvendinimo paslaugomis, sveikatinimo ir poilsio bei aktyvaus laisvalaikio galimybėmis, taip pat domino 2019 ir ateinančių metų kurorto naujovės. Turizmo verslo atstovai iš Vokietijos džiaugėsi, jog Palanga turės tiesioginį susisiekimą su Vokietija. Viena populiariausių Europos aviakompanijų „WizzAir“ nuo 2019 m. balandžio mėnesio pradeda tiesioginius skrydžius iš Dortmundo į Palangą.

Renginio tikslas - suburti konferencijų turizmo verslo profesionalus ir prisistatyti užsienio klientams bei paskatinti šio verslo vystymąsi Baltijos jūros regione, o ypatingai Lietuvoje. Vienas iš pagrindinių „CONVENE“ tikslų – siekiant aukštos kokybės standartų, sukurti išskirtinę aplinką verslui plėtoti, neformaliam bendravimui skatinti bei profesinėms žinioms tobulinti.

Šiame didžiausiame Baltijos jūros regione konferencijų turizmo renginyje dalyvavo apie 80 šio regiono turizmo verslo atstovų, pristatysiančių savo paslaugas, ir daugiau nei 160 žinomų Europoje ir visame pasaulyje konferencijų ir renginių organizatorių, kurie atstovauja tarptautines korporacijas, asociacijas, mokslo bei renginių agentūras. Sulaukta dalyvių iš Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Portugalijos, Izraelio, Libano, Turkijos, Ukrainos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos, Vengrijos ir kt. šalių.

Parodos metu vyko ne tik profesionalų B2B susitikimai, bet konferencijos dalyviai turėjo galimybę dalyvauti ir edukacinėje programoje, kur apie konferencijų ir renginių industrijos tendencijas, investicijų grąžą, rinkodarą, komunikaciją, ryšių mezgimą, rizikos ir krizių valdymą, inovatyvius renginius ir kitas aktualijas pasakojo 20 aukšto lygio ekspertų iš Didžiosios Britanijos, Nyderlandų, Danijos, Vokietijos, Portugalijos. Šiemet „Convene“ dalyviai buvo kviečiami geriau pažinti vieną prioritetinių visai Lietuvai rinkų – Jungtinę Karalystę, turinčią itin didelį renginių industrijos potencialą.

Palangos turizmo informacijos centro inf.