Rugpjūčio
06 d.

Palangoje lankėsi Pernu (Estija) savivaldybės delegacija


Trečiadienį Savivaldybėje lankėsi bei su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Pernu (Estija) miesto savivaldybės delegacija, vadovaujama Pernu mero pavaduotojo Rainerio Aaviko.

Susitikime taip pat dalyvavo Savivaldybės administracijos Ekonominės plėtros specialistės Inga Juozapaitienė ir Aušra Šikšnienė, Rinkliavų skyriaus vedėjo pavaduotoja Aušra Dangėlaitienė, Kultūros skyriaus vedėjo pavaduotoja Jūratė Mitkevičiūtė, Palangos turizmo informcijos centro direktorė Rasa Kmitienė.

Svečiams buvo pristatyta Palangos miesto infrastruktūra, susisiekimo galimybės, investicijos į kurortą. R. A. Mikalkėnas akcentavo, kad kurortas plėtojamas trimis kryptimis – didžiausias dėmesys skiriamas uždariems kultūros, sporto bei sveikatinimo objektams.

Svečiai domėjosi net tik Palangos kurorto infrastruktūra, dviračių takų plėtra, bet ir paplūdimių priežiūros ir tvarkymo klausimais. Estus taip pat domino apgyvendinimo paslaugų įvairovė Palangoje, mūsų kurortą aplankančių turistų skaičius bei geografija.

Po susitikimo svečiams iš Estijos buvo surengta ekskursija po kurortą.

www.palanga.lt