Liepos
18 d.

„Ramybės“ galerijoje – dvi naujos parodos


„Ramybės“ galerijoje Palangoje liepos 19 d. (ketvirtadienį), 18 val. meno gerbėjams bus pristatytos dvi parodos: Beno Staškausko (S’j) inovatyvių technologijų ir neįprastų formų juvelyrikos paroda „Under The Skin / Po oda“ ir autorinė Ramūno Čeponio tapybos darbų paroda.

Beno Staškausko juvelyrikos paroda „Under The Skin / Po oda“

Parodoje eksponuojami naujausi dirbiniai, kurie atlikti skirtingomis technikomis bei iš įvairiausių medžiagų, nuo silikono iki auksu dengtų formų bei balistinių medžiagų ir lavos junginių.

 

Autorinė Ramūno Čeponio tapybos darbų paroda

Ramūno Čeponio, kaip kūrėjo, tapatybė nuo studijų laikų iki šių dienų kardinaliai nepakito. Ramūnui tapyba visada buvo ir yra esminė vidinio turinio pažinimo galimybė, jo sielos transformacijos sąlyga, tamsos ir šviesos pasaulių kovų ir taikos arena. Jo tapyba pulsuoja vidinio virsmo gestais, inspiruojamais nuolatinės darnos šaltinio paieškos pastangos. Vienas iš išskirtinių Ramūno abstrakčiosios meditatyvinės tapybos bruožų yra jos realizmas ir iškalbingumas. Paveikslų kontekstai mezga vidinius dialogus, rezonuoja išgyvenimų skalės decibelais, skleidžia dvasiniu „krauju“ maitinamų sielos pasaulių vibracijas. Išgrynintas, daugiasluoksnis, monochromiškai spalvingas, šėlstančiai ramus – taip galėtų būti apibūdinamas Ramūno Čeponio drobių pasaulis.

Parodos veiks iki rugpjūčio 9 dienos.

Maloniai kviečiame!

 

Prie jūros dailininkais tampa visi!

Meno pradžiamokslis Palangos „Ramybės“ galerijoje!

 

Atsipalaidavus,daug besijuokiant, kartu lavinant ranką ir vaizduotę, - juk kurorte viskas vyksta lengvai ir smagiai!

  • 11 val . užsiėmimai vaikams su Ieva
  • 15 val. tapymas su Žaneta, visiems
  • 17 val. odos dizainas su Virginija, nuo 11 m.
  • 20 val. tapymas suaugusiems su Virginija (laukia siurprizas)

Telefono numeriai pasiteiravimui: +37060788990, +37061579956

„Ramybės“ galerija, Vytauto g. 35, Palanga