Birželio
28 d.

Į Palangą atvyksta vienas įdomiausių Izraelio jaunosios kartos muzikos kūrėjų – ORI


Šeštadienį kultūros pievoje „I love Palanga“ įvyks pirmasis muzikinių susitikimų ciklo „Muzika iš Izraelio“ koncertas, kurio svečias - vienas įdomiausių jaunųjų Izraelio kūrėjų bei atlikėjų ORI.

Muzikuojantis nuo 2012 m., ORI savo kūryboje maišo r&b, soul, pop, dream-pop bei electro-pop stilius ir visą procesą nuo pradžios iki galo pats įamžina namų studijoje.

ORI kūryboje susijungia minkštas balsas, įvairios vokalo manipuliacijos ir ritmai, sukuriantys melodingas, besikartojančias struktūras, kurios įtraukia klausytoją, o tuo pačiu formuoja savitą nuotaiką, svyruojančią tarp intymumo ir tolimų gelmių.

Debiutinis ORI solo albumas „Unwind“ išleistas 2012 m. Po to, kai kūrėjo buvusi grupė „Folo“ išsiskirstė, ORI muzika ėmė plisti slaptose Jeruzalės „underground“ muzikos scenose, kur sulaukė pripažinimo ir puikių atsiliepimų. 2017 m. pabaigoje ORI išleido savo 2-ąjį albumą ir iki šiol gastroliuoja.

Albume „1986“ jungiasi organiški ir elektroniniai garsovaizdžiai, jame rasite ir singlą „Black Book“, kurį savo garso takeliui pasirinko amerikiečių televizijos serialo „Shooter“ kūrėjai, o štai kūrinį „Solo“, kaip garso motyvą, savo naujausiame, šiemet išleistame albume „Redemption“, prie kurio nagus prikišo pats Kendrick Lamar ir Sounwave, panaudojo Jay Rock.

Po penkerių metų rezidavimo Berlyne šiuo metu ORI gyvena Jeruzalės pakraštyje, šalia miško, iš kur jis reguliariai keliauja koncertuoti įvairiose Europos ir Izraelio scenose bei festivaliuose.

Trečiasis studijinis ORI albumas jau parengtas ir planuojamas išleisti 2019 m.

Iki ORI kultūros pievos „I love Palanga“ scenoje skambins aktorius ir muzikos kūrėjas Gabrielius Zapalskis. Koncerto pradžia 20 val.

Projektą, kurio metu šią vasarą Palangoje išgirsite tris atlikėjus ir grupes iš Izraelio, pristato Izraelio Ambasada Lietuvoje, Palangos miesto savivaldybė, LRT Opus terasa Palangoje ir kultūros pieva „I Love Palanga“.


orialboher.bandcamp.com
soundcloud.com/gabrielius-uforas-zapalskis