Birželio
08 d.

Į Palangą atvyksianti mados mugė „Design for life“ taps išskirtiniu renginiu


Kas madinga šį sezoną? Kaip prižiūrėti odą mėgaujantis saulės voniose? Kokius aksesuarus rinktis šią vasarą? Ką veikti vaikams, kol mamos dairosi apsipirkinėjat? Liepos 7 dieną 12-20 val. Palangos Sporto arenoje, Sporto g. 3, šie klausimai sulauks atsakymų. Daugiau nei šimtas mados ir grožio specialistų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos atvyks į išskirtinę mados mugę „Design for life“. Naujausios drabužių kolekcijos, stilingiausi papuošalai, kosmetikos priemonės ir visa galybė nemokamų dovanų, o kur dar mados paskaitos bei nemokami atrakcionai vaikams – visa tai suburs pirmasis liepos šeštadienis.

Nuo naujausių kolekcijų iki kosmetikos

Nuo 12 iki 20 valandos Palangos miesto gyventojus bei ilgajam savaitgaliui poilsiauti atvykusius miesto svečius sutrauksianti nemokama mados oazė po savo stogu sukvies virš 100 savo sričių profesionalų. Vienoje vietoje rasite ne tik išskirtinių rankų darbo gaminių, papuošalų, šaunių ir nematytų aksesuarų, naujausių drabužių kolekcijų, avalynės, tekstilės gaminių, prekių vaikams ar interjero detalių, bet ir sutiksite kosmetikos bei sveikatingumo rekomendacijų.

Dizaineriai atveš šiltiesiems sezonams skirtas kolekcijas, kūrėjai siūlys vaikams ne tik drabužius, bet ir aksesuarus, gamintojai stebins interjero detalėmis namams, grožio priemonių atstovai, rekomenduos, kokius produktus įsigyti vasaros sezonui bei pamalonins kvapais ir aromatais. Išskirtinai šiam renginiai atvyks ir prekės ženklai iš kaimyninės Latvijos.

Nemokami ledai, cukraus vata, atrakcionai

Didžiausias vasaros mados ir grožio renginys bus neįtikėtinai gausus staigemenomis ! Sporto gatvėje 3 vyksianti nemokama muge bus aktuali visoms amžiaus grupėms ir vilios gausa dovanų lankytojams. Mažuosius lankytojus linksmins specialiai įrengti nemokamai atrakcionai – pramogauti vaikai galės visiškai nemokamai. Nuo 12 prasidėsiančio renginio metu bus vaišinama ir cukraus vata: ,,Vaišinsime iki kol sugesime’’ - pokštauja renginio organizatoriai. Na, o pirmiesiems 1 tūkstančiui lankytojų bus išdalintos ir ledų porcijos.

Viskas, ko reikia vasarai: pokalbiai, atrakcionai, cukraus vata, ledai ir svarbiausia – mada bei apsipirkimas lauks vienoje vietoje – Palangos Sporto arenoje liepos 7 dieną.

Specialūs seminarai ir paskaitos

Iki pat 20 valandos vyksianti nemokama mados mugė perlips visus tokiems rengiams įprastus rėmus, nes čia kaip niekur kitur stebins ne tik prekės ženklų gausa iš visos Lietuvos bei Latvijos, bet ir galimybė susipažinti su kitokiomis veiklomis. Nuo 13val ,,Palangos sporto arenoje’’ prasidės ir specialūs seminarai.

Prekės ženklų autoriai, blogeriai ir kviestiniai svečiai dalinsis savo patirtimis, patarimais ir atradimais. Pirmąją paskaitą ves Palangos turizmo ir informacijos centro atstovė Alma Slaboševičinė, kuri papasakos apie populiariausias ir madingiausias vietas Palangoje.

14-15 val. savo istorija pasidalins prekės ženklo, Danijoje apdovanoto už pakuotės dizainą, ,,Tealure’’ įkūrėjas Ernestas Klevas.

15-16val. Išgirsime geidžiamiausią atsakymą į – kas turėtų atsirasti spintoje keičiantis mados tendencijoms. Šią paskaitą ves mados, reklamos ir asmeninio įvaizdžio stilistė Eva Bart.

Iškart po jos 16-17val. Bus paliesta ir grožio tema, kuria kalbės vizažo meistrė Greta Alšauskaitė. Ir tai dar tik dalis pranešėjų, kurie tądien susitiks su lankytojas Palangos Sporto arenoje.

Renginys veiks visą dieną

Nuo 12 iki 20 valandos vakaro vyksiantis nemokamas renginys sulauks visų – ir ketinančių apsilankyti prieš kaitriausią vasaros saulę ir po jos vonių. Ilgas darbo laikas suteiks galimybę neskubant įdėmiai apžiūrėti visų prekės ženklų pateikiamas naujienas, papramogauti atrakcionuose, pasivaišinti cukraus vata ir ledais bei apsilankyti paskaitose ir išgirti naudingų patarimų.

Visoje erdvėje pasiskirčiusios veiklos sutrauks nuo didelio iki mažo ir leis pirmąjį liepos šeštadienį praleis tikrai ypatingai ir kokybiškai.

Atsinaujinusio formato ir įvairiausių staigmenų žadantis renginys „Design for life“ visų lankytojų lauks liepos 7 dieną nuo 12 iki 20 val ,,Palangos Sporto arenoje’’Sporto gatvė 3. Papildoma informacija: festivus.lt arba kontaktiniu telefonu +370 670 42441.