Kovo
06 d.

Palangos miesto savivaldybė kartu su Neringos kurortu – parengė ir įgyvendina projektą „Gintaro kelionė“


Palangos miesto savivaldybė kartu su Neringos kurortu – parengė ir įgyvendina projektą „Gintaro kelionė“. Projekto tikslas - didinti Palangos bei Neringos kurortų kultūros ir gamtos paveldo objektų, susijusių su gintaru žinomumą ir lankomumą.

Į projektą įtrauktas 21 objektas iš Palangos ir Neringos, susijęs su gintaru. Objektų žinomumui ir lankomumui didinti planuojama pasitelkti šiuolaikiškas elektronines priemones - sukurti papildytos realybės ir virtualios realybės 360 turinį, mobilią aplikaciją bei žaidybinę platformą, elektroninį leidinį ir kt. Visos elektroninės priemonės akcentuos atsakingą gamtos išteklių naudojimą bei kultūros paveldo apsaugą.

Siekiant žaidimą pateikti žaismingai, kūrybiškai ir patraukliai – jam bus sukurtas specialus ,,gintarinis“ personažas, bendrausiantis su naudotoju. Kiekvienam kurortui bus sukurtas unikalus žaidybinis scenarijus, logišku būdu išdėliojant lankytinus objektus ir gaunamą informaciją. Vartotojas galės pratęsti savo progresą ir pakartotinai apsilankęs kurorte. Numatyta aplikacijos funkcija ,,primins“ vartotojui apie jo pasiekimą ir skatins dar kartą apsilankyti kurortuose toliau tęsti savo gintarinio nuotykio.

Siekiant populiarinti Palangos bei Neringos kurortus Lietuvoje ir užsienio šalių turizmo rinkose bei didinti gamtos ir kultūros paveldo objektų žinomumą ir lankomumą, bus vykdoma elektroninės rinkodaros kampanija, kuri apims reklamą socialiniuose tinkluose, paieškos sistemose, vaizdinės reklamos tinkluose, specializuotuose kelionių portaluose bei kitas komunikacijos priemones.

Projekto pavadinimas – „Gintaro kelionė“
Projekto vykdytojas – Palangos miesto savivaldybė
Bendra projekto vertė – 249.322,91 Eur
Paramos suma – 211.924,48 Eur
Įgyvendinimo vieta – Neringos ir Palangos miesto savivaldybės
Projektas parengtas įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę Nr. 05.4.1-LVPA-K-808 „Prioritetinių turizmo plėtros regionų e-rinkodara“. Projekto finansavimo ir administravimo sutartis su VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra pasirašyta 2016 m. liepos 25 d. Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.
Projekto vykdymo pabaiga – 2018-07-25

Kviečiame sekti projekto „Gintaro kelionė“ naujienas interneto svetainėje ir socialiniuose tinkluose:

Svetainė: www.gintarokelione.lt

Facebook: Gintaro kelionė

Instagram: gintarokelione

Twitter: Gintaro kelionė