Sausio
11 d.

Nuo pirmadienio galima teikti prašymus Palangiškio kortelei gauti


Nuo sausio 15 d. kiekvienas kurorto gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą Palangoje, jau galės pildyti prašymus išduoti Palangiškio kortelę. Prašymai pildomi Turizmo informacijos centre (TIC), Vytauto g. 94.

Besikreipiantieji dėl Palangiškio kortelės privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, ID kortelę, vairuotojo pažymėjimą, moksleivio pažymėjimą ar kt.), prie prašymo būtina prisegti kortelės mokesčio – 1 euro – mokėjimo kvitą (mokestis priimamas tik TIC kasoje). Kortelė bus išduodama ir vaikams nuo 7 metų, tačiau prašymą turi teikti vienas iš tėvų / globėjų ir pateikti moksleivio pažymėjimą.

Vardinė kortelė su turėtojo vardu ir pavarde bus pagaminta per 20 darbo dienų nuo prašymo (kartu su kortelės mokesčio kvitu) pateikimo. Ją atsiimti bus Palangos TIC. Kiekvienas, prašymą pateikęs palangiškis, apie kortelės pagaminimą bus informuotas asmeniškai.

Visų ilgai laukta Palangiškio kortelė suteiks miesto gyventojams ir garbės piliečiams nuolaidas įvairioms pramogoms, paslaugoms, prekėms ir kt. Jau šiandien prie nuolaidų programos prisijungė ne vienas kurorto verslininkas. Nemažai viešbučių suteiks palangiškiams nuolaidas gydomosioms, SPA procedūroms, sporto, laisvalaikio praleidimo paslaugoms. Viešint kai kuriuose prie lojalumo programos prisijungusiuose viešbučiuose, pateikus Palangiškio kortelę, bus suteikiama nuolaida ir restorano sąskaitai.

Siekiama, kad nuolaidų spektras būtų kuo platesnis, pagal kiekvieno poreikius – turėdami Palangiškio kortelę miesto gyventojai galės pigiau, tad ir dažniau lankytis ir tam tikruose kurorte organizuojamuose renginiuose. Tiesa, tai priklausys nuo renginio organizatoriaus.

Palanga – bendradarbiaujantis kurortas, tad Palangiškio kortelė suteiks nuolaidą ir kai kuriems Klaipėdoje organizuojamiems renginiams.

Pagalvota ir apie mažiausius miesto gyventojus, kurie turės galimybę kur kas pigiau naudotis aktyvaus vasaros laisvalaikio pramogomis.

Neabejojama, kad nuolaidų pasiūlymų skaičius augs ir ateityje, tad Palangiškio kortelės suteikiamų nuolaidų įvairovė vis keisis.

suteikiamos nuolaidos bus skelbiamos Palangos miesto savivaldybės bei Palangos TIC interneto puslapiuose www.palanga.lt, www.palangatic.lt, socialiniuose tinkluose, vietinėje spaudoje bei nuolaidas suteikiančių įmonių interneto puslapiuose.