Sausio
04 d.

„Keliauk kitaip!“ - Palangos kurortas kviečia į 6-ąją tarptautinę turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodą „Adventur 2018“


Pradėta rengti 2013 metais tarptautinė paroda ADVENTUR tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Per penkerius metus parodos dalyvių skaičius išaugo 150 proc., lankytojų skaičius – virš 80 proc., o dalyvaujančių pasaulio šalių skaičius išaugo daugiau nei du kartus.

ADVENTUR išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu – čia susitinka turizmo verslas, turinys ir pramogos, generuojamos naujos turizmo gairės, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas ir turizmo paslaugų populiarinimas.

2018 metais paroda ADVENTUR ambicingai augs toliau ir plėsis į papildomas naujas erdves. Dalyvių ekspozicijoms atidaromi modernūs centriniai LITEXPO rūmai, kuriuose įsikurs užsienio šalių ambasados, užsienio kelionių agentūros, jungtiniai užsienio šalių stendai, dalyvių prisistatymams bus sukurtos papildomos renginių zonos „Paragauk pasaulio“ ir „Kelionių kinas“. Turizmo verslo profesionalų dalykiniams susitikimams bus įrengta patogi B2B erdvė.


PARODOS ADVENTUR 2018 AKCENTAS – ŠVENČIANTI LIETUVA

2018 metais Lietuva švęs valstybės atkūrimo šimtmetį.

Tarptautinė paroda ADVENTUR 2018 švęsti kviečia keliaujant ir atrandant šimtą legendomis apipintų istorinių, kultūrinių ir gamtos objektų.

Unikalų Lietuvos šimtmečio maršrutą sukūrė parodos partneris - Valstybinis turizmo departamentas.


Parodos ADVENTUR 2018 tema  - KELIAUK KITAIP!

Nišinio turizmo paklausa nuolat auga ne tik Lietuvoje, bet ir globalioje turizmo rinkoje. Šiandieniniai turistai kelionėse neapsiriboja vien tradicinėmis lankytinomis vietomis, o vis dažniau ieško unikalių patirčių ir įspūdžių – nuo vyno kelių, kino filmų ar knygų scenarijais grįstų maršrutų, interaktyvių edukacinių programų, iki ekstremalių ar solo kelionių. Todėl paroda ADVENTUR 2018 kviečia į trijų dienų patyrimo turą „KELIAUK KITAIP!“. Paroda skatins atrasti ne tik tradicinius, bet ir naujus, individualizuotus bei įtraukiančius kelionių pasiūlymus, naujas šalis, maršrutus ir paslaugas.
 

Parodos ADVENTUR 2018 salės, renginiai ir erdvės

• 1, 2 salės – „ATRASK PASAULĮ“, užsienio šalių dalyviai – kolektyviniai stendai, turizmo agentūros, užsienio ambasados

Konferencijų salė 1.1. – B2B renginiai verslui, užsienio šalių prisistatymai, KELIONIŲ KINO SALĖ

•3 salė – „PAŽINK LIETUVĄ“

•3 salės galerija – „AUTENTIŠKA LIETUVA“, suvenyrai, kulinarinis paveldas, maisto produktai, degustacijos, koncertai.

•3 salės fojė - „ŠVENČIANTI LIETUVA“ ekspozicija

•4 salė – „POILSIAUK AKTYVIAI“, laisvalaikio ir sporto inventorius, paslaugos aktyviam laisvalaikiui, pramogos

•5 salė – „ATRASK PASAULĮ“, Lietuvos išvykstamojo turizmo verslo atstovai, avialinijų bendrovės

• Miestų forumas, trečius metus organizuojamas renginys turizmo rinkodaros profesionalams, miestų vadovams ir turizmo politikos formuotojams 2018 metais kvies diskutuoti „Kaip nišinis turizmas padeda spręsti sezoniškumo problemas ir pritraukti didesnius turistų srautus?“

• „Kelionės – mano gyvenimo būdas“ –tradicinė, visų lankytojų pamėgta ir gausiai lankoma renginių ciklo erdvė, kurioje žinomi Lietuvos muzikos, meno, televizijos žmonės, garsūs keliautojai ir gidai dalinasi savo sėkmės istorijomis, įgyta patirtimi, nuotykiais ir neįkainojamais asmeniniais atradimais kelionių metu.

• Geografijos žinių konkursas. Jau trečius metus Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos parodoje organizuoja renginį Lietuvos moksleiviams. 2017 metais konkurse dalyvavo 6-12 klasių 474 mokiniai iš 77 Lietuvos mokyklų ir 27 Lietuvos savivaldybių. Nuo 2017 metų parodoje geografijos žinias gali pasitikrinti bei susirungti konkurse ir suaugusieji.

• KELIONIŲ KINAS – nauja parodos erdvė atnaujintuose moderniuose LITEXPO rūmuose, kurioje bus pristatoma įkvepiančių keliauti meninių ir dokumentinių filmų programa.

• AUTENTIŠKA LIETUVA – nauja parodos ekspozicija, kurioje pristatomi unikalūs, lietuviški tautinio paveldo produktai – maisto produktai, gėrimai, suvenyrai, kiti autentiški dirbiniai, demonstruojami tradiciniai amatai.

Tik parodos lankytojams taikoma 30% nuolaida traukinio bilietui!

Sausio 26-28 dienomis pateikus parodos bilietą traukinio bilietui įsigyti, taikoma 30% nuolaida. Nuolaida galioja vyksiantiems į Vilnių ir iš Vilniaus vietinio susisiekimo maršrutais. Nuolaidos nesumuojamos. Nuolaida galioja su lengvatomis pagal patvirtintą sąrašą. Akcijos partneris AB „Lietuvos geležinkeliai"

Bilietus galite įsigyti: www.bilietai.lt