Gruodžio
21 d.

Knyga „Pasižadėjimas Lietuvai“ – Palangos miesto savivaldybėje. Kviečiame susipažinti su knygoje įrašytais pasižadėjimais Tėvynei


Per visą šalį keliaujanti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirta knyga „Pasižadėjimas Lietuvai“ – Palangoje. Kurorto gyventojai ją pavartyti bei su knygoje daugelio žmonių įrašytais pasižadėjimais savo Tėvynei susipažinti gali Palangos miesto savivaldybėje, Informacijoje.

Sekmadienį, gruodžio 17 d., Kurhauze vykusios Tautinės sueigos metu visų palangiškių ir šventojiškių vardu pasižadėjimą Lietuvai knygoje įrašė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. „Palangos miesto bendruomenė sveikina Lietuvą su Valstybės atkūrimo šimtmečiu. Kiekvienas palangiškis, šventojiškis savo siekiais, idėjomis bei darbais kuria ir kurs mūsų šalies gerovę, o kurorto svečiams rodomu svetingumu visam pasauliui garsiai skelbsime, kad lietuviai yra draugiška, svetinga ir laiminga tauta. Vardan tos Lietuvos vienybė težydi!” – tokį įrašą kurorto vadovas paliko knygoje “Pasižadėjimas Lietuvai”. Tą pačią dieną visi norintieji Tautinės sueigos dalyviai knygoje įrašė ir asmeninius pasižadėjimus Lietuvai.

Visos Lietuvos žmonių pasižadėjimų knyga su moraliniais įsipareigojimais savo Tėvynei iš rankų į rankas keliauja, jungdama visus bendram tikslui – gyventi darniai, siekti pažangos, įgyvendinti svajones, įprasminti save darbais Lietuvoje. Šios idėjos sumanytojas Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis. Pirmoji įrašą knygoje paliko Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Palangoje knyga „Pasižadėjimas Lietuvai“ bus iki sausio 1 d. Kviečiame atvykti į Savivaldybę bei susipažinti su knygoje įrašytais pasižadėjimais savo Tėvynei.