Vasario
27 d.

Kartu su pavasariu į Palangą sugrįžta ir šiaurietiškojo ėjimo mokymai!


Kovo 14 ir 28 dienomis 17.15 val. bei balandžio 4 ir 18 dienomis 17.15 val. Palangoje vyks nemokamos šiaurietiškojo ėjimo pamokos. Norintieji dalyvauti laukiami Birutės parke prie rotondos (įėjimas į parką iš S. Dariaus ir S. Girėno gatvės).

Visuomenės sveikatos specialistai Jums suteiks naudingų teorinių žinių apie šią fizinio aktyvumo formą ir padės įgyti praktinių žinių, kurios pavers šiaurietiškąjį ėjimą smagiu ir naudingu užsiėmimu, paįvairinančiu Jūsų kasdienybę.

Būtina išankstinė registracija (nurodyti vardą, pavardę, tel. nr.) mob. tel.  8 640 93 342, tel. (8 46) 31 02 68 arba el. paštu evelina@sveikatosbiuras.lt.
Nesusirinkus grupei ar esant prastoms oro sąlygoms, mokymai nevyks.

SVARBU: jeigu sergate, vartojate vaistus arba gydytojas Jums rekomendavo riboti fizinį aktyvumą, prieš pradėdami lankyti šiaurietiškojo ėjimo užsiėmimus, kaip ir bet kokias kitas treniruotes, pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju.

Šiaurietiškasis ėjimas yra lengvai išmokstamas ir tinka bet kokio amžiaus žmonėms. TEISINGAI vaikščiojant dirba daugiau nei 90 proc. visų kūno raumenų.

Išnaudokite laiką gamtoje – atvykite į nemokamus šiaurietiško ėjimo mokymus Palangoje ir pasidžiaukime pavasariu kartu.

Veiklą vykdo Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras pagal sutartį su Palangos miesto savivaldybe.

Parsisiųsti čia.

www.sveikatosbiuras.lt