Vasario
14 d.

Palanga pristatyta tarptautinėje turizmo parodoje Tel Avive, Izraelyje


Vasario 7-8 dienomis Palanga pristatė savo turizmo galimybes tarptautinėje turizmo parodoje International Mediterranean Tourism Market (IMTM 2017) Tel Avive (Izraelis).

Lietuvos miestų ir kurortų atstovai, taip pat ir Palanga pasitiko lankytojus spalvingame Lietuvos stende. Palangos kurortui atstovavo Palangos turizmo informacijos centro l.e.p. direktorė Egidija Smilingienė, savo paslaugas pristatė ir sveikatos centras „Energetikas“ ir SPA „Amber Palace“ atstovė Gintautė Matulevičiūtė.

Parodos lankytojai domėjosi apgyvendinimo paslaugomis, sanatorijomis, SPA ir gydymo paslaugomis, taip pat domino aukštos klasės viešbučiai Palangoje.

Parodos metu Lietuvos Respublikos ambasadorius Edminas Bagdonas, Ūkio ministerijos kancleris Nerijus Rudaitis, Ūkio ministerijos turizmo politikos skyriaus vedėjas Renaldas Čiužas bei komercijos atašė Raimondas Martinavičius kartu su Izraelio Turizmo ministru Yariv Levin aptarė dvišalio bendradarbiavimo galimybes turizmo srityje.

Siekiant pritraukti daugiau potencialių verslo partnerių, bei didinti Lietuvos vardo žinomumą, Tel Avivo judriausiose gatvėse buvo patalpinta lauko reklama su kvietimu aplankyti Lietuvos stendą parodoje.