Vasario
13 d.

Palangos kurortas pristatytas tarptautinėje turizmo parodoje „TOUREST 2017“ Estijos sostinėje Taline


Vasario 10-12 dienomis Palangos kurortas buvo pristatytas Estijos sostinėje Taline.

Estijos parodų centre vyko didžiausia - 26-oji tarptautinė turizmo paroda Baltijos šalyse „TOUREST 2017“, organizuojama nuo 1991 metų. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu ir kelionėmis besidomintiems Estijos gyventojams gauti pasiūlymus artėjančiai vasarai ar savaitgaliams Palangoje.

Palangos kurortui atstovavo Palangos turizmo informacijos centro vyriausiasis specialistas Mindaugas Surblys. Kartu su Klaipėdos regiono kolegomis bendrame Lietuvos stende buvo pristatomos viso Klaipėdos regiono poilsio ir pramogų galimybės. Tarptautinės turizmo parodos metu buvo pristatyti Palangos kurorto turizmo ištekliai, išskirtinumas, miesto infrastruktūra, poilsio ir aktyvaus laisvalaikio galimybės. Didžioji dalis lankytojų žino Palangą, tačiau lankėsi prieš keletą metų, todėl domino visos kurorto naujovės, apgyvendinimo paslaugos.

Pirmąją parodos dieną Lietuvos stende svečiavosi Lietuvos ambasadorius Estijoje - Neilas Tankevičius.

Bendrame Lietuvos stende apgyvendinimo ir sveikatos paslaugas taip pat pristatė atstovai iš Palangos kurorto viešbučių: „Palanga SPA“, „Gradiali“, „Palangos Vėtra“, „Amberton Green Apartments“, „Grand Baltic Dunes“, sveikatos centras „Energetikas“ ir SPA „Amber Palace“.

Estija yra viena iš perspektyviausių turizmo rinkų ne tik Palangoje, bet ir visoje Lietuvoje. Turistai iš Estijos, pagal Palangos turizmo informacijos centro lankytojų statistikos duomenis, patenka tarp svarbiausių ir gausiausiai kurortą lankančių turistų.

Palangos turizmo informacijos centrą aplankė:

  • 2012 m. – 2513,
  • 2013 m. – 2883,
  • 2014 m. – 2977,
  • 2015 m. – 4023,
  • 2016 m. – 4257 turistų iš Estijos.