Gruodžio
06 d.

Gruodžio 11 d., sekmadienį, Palangoje - akcijos „Maltiečių sriuba 2016“ renginys


Kviečiame į paramos akcijos „Maltiečių sriuba 2016“ renginį Palangoje, kuris vyks gruodžio 11 d. 9 val. miesto bažnyčios šventoriuje.

Akcijos tikslas – atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į vienišų, senų bei sunkiai sergančių žmonių padėtį ir visuomenės pagalbos jiems reikalingumą. Akciją „Maltiečių sriuba 2016“  sudaro renginiai 40-yje Lietuvos miestų centrinėse aikštėse ir jaunimo labdaros idėjų konkursas „Idėjos padėjėjos 2016“. Akcijos globėjas – kadenciją baigęs prezidentas Valdas Adamkus.

Į šiųmetinę „Maltiečių sriubos“ akciją siekiama įtraukti daugiau jaunimo. Akcija „Idėjos padėjėjos“ skatins jaunus žmones savanoriauti, kvies gerais darbais atverti laukimu, tylėjimu ir vienatve paženklintas senolių namų duris. Maltiečiai kviečia jaunimą „Facebook“ paskyroje „Idėjos padėjėjos“ registruoti labdaringą idėją, gauti jos patvirtinimą ir įgyvendinti savo mieste. Surinktas lėšas bus galima skirti maltiečiams arba labdaringoms iniciatyvoms savo miesto bendruomenėse.

Už 2015 m. akcijos „Maltiečių sriubos“ metu paaukotas lėšas 17-oje miestų vienišiems seniems žmonėms į namus nuvežta daugiau kaip 116 tūkst. porcijų šilto maisto. Tokią pagalbą gavo tie, kurie iš niekur kitur jos sulaukti nebesitiki – kiekvienas gavėjas buvo atsakingai atrinktas, pasitarus su seniūnijų darbuotojais, šeimos gydytojais, bendruomenių nariais.

Už akcijos aukas visus metus finansuojamas ir kitas didelis maltiečių projektas senjorams – socialinė priežiūra namuose. Jis šiuo metu vykdomas 13-oje miestų, kur maltiečiai lanko ir prižiūri 1466 vienišus senelius. Iš viso šiuo metu maltiečiai Lietuvoje nuolat globoja daugiau kaip 2500 senjorų.

Kviečiame apsilankyti akcijoje, paremti jos tikslus aukojant trumpaisiais numeriais arba SMS žinutėmis (1417 – 2€, 1418 – 3€ ). Norinčius paaukoti didesnę sumą kviečiame tai padaryti apsilankius svetainėje www.maltieciusriuba.lt