Lapkričio
12 d.

Akcija ,,Knygų Kalėdos‘‘ kartu su krepšinio klubu Palanga


Dovanokime knygas, kurios keičia gyvenimą!

Knyga gali pakeisti gyvenimą: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, spręsti problemas, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Todėl šiemet Palangos krepšinio klubas prisijungia prie Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos ir suvieniję pastangas vykdys akciją ,,Knygų Kalėdos‘‘. Taip klubas prisijungia prie akcijos ir siekia mažinti socialinę atskirtį.

Ši akcija prasidėjo prazidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyva, kuomet 2011 metais gavo prašymą iš vaikų padovanoti knygų jų bibliotekai. ,,Knygų Kalėdos‘‘ buvo visuomenės atsakas į situaciją sąmoningai dovanojant naujas, skaitytojų mėgstamas knygas miestų ir miestelių, mokyklų bibliotekoms ir visiems knygų mylėtojams.

Tikėdamiesi įtraukti kuo daugiau Palangos gyventojų prie šios akcijos Palangos krepšinio klubas nori paskatinti visus krepšinio gerbėjus dovanoti knygas, kurios bus skirtos miesto bibliotekai ir skelbia akciją – Įėjimo į rungtynes kaina – knyga. Kiekvienas asmuo atnešęs ne senesnę nei 3 metų knygą galės stebėti rungtynes be bilieto. Jis taip pat turės galimybę laimėti Palangos krepšinio klubo fanų marškinėlius.

Palangos savivaldybės viešoji biblioteka ir krepšinio klubas Palanga tikisi aktyvaus palangiškių dalyvavimo akcijoje ir skatina visus prisijungti prie šios gražios, Dalios Grybauskaitės inicijuotos idėjos.

www.bcpalanga.lt