Rugpjūčio
17 d.

9-oji kultūros savaitė


----- TREČIADIENIS 08.17

18 val. DJ AUDRIUS

Kaip jau įprasta, trečiadienio vakaro atmosferą palaikys kruopščiai atrinkta muzika iš plokštelių. Šį kartą prie pulto DJ Audrius.

----- KETVIRTADIENIS 08.18

21 val. KLAIPĖDOS DŽIAZO ORKESTRO TRIO

Jau pažįstami džiazuotojai, jų mylimi kūriniai, meistrystės ir improvizacijos. Mantas Liutikas (klavišiniai), Viačeslav Krasnopiorov (mušamieji) ir Kęstutis Sova (saksofonas).

----- PENKTADIENIS 08.19

20 val. „AGATA Langai". 2 dalys po 45 min.

Tai jau 9 metus iš eilės vykstančios talentingų jaunųjų atlikėjų meistriškumo studijos, kuriose svarbiausias dėmesys skiriamas profesionalumui, jaunuolių muzikinių, kūrybos, meistriškumo, improvizacinių gebėjimų tobulinimui, skatinant juos gerbti pamatines vertybes ir lietuvių kalbą. Meno vadovas Arnas Mikalkėnas.

1 DALIS:
Trio – Mindaugas Apulskis (saksofonai), Marius Giedra (klavišiniai), Arnas Mikalkėnas (mušamieji).

2 DALIS:
„AGATA Langai" instrumentalistai – Martynas Vlasčenko (klarnetas, ten. saksofonas), Tomas Razmus (alt. ir ten. saksofonai), Mindaugas Apulskis (sopr. ir ten. saksofonai), Marius Giedra (klavišiniai), Mindaugas Stumbras (el. gitara), Aurelijus Užameckis (kontrabosas), Ignas Kasikauskas (mušamieji).

----- ŠEŠTADIENIS 08.20

14 val. SAVAITGALIO BBQ: WEEDSKA

Kiekvieno savaitgalio palangoje tradicija. Grilius, ant jo skrundanti mėsytė, lauko bare pilstomi gėrimai ir didžėjus, su nerūpestingai popietei pritaikyta selekcija. Šįkart tai Weedska, įvairios pasaulio muzikos kolekcionierius, saulėtos muzikos propaguotojas, pradėjęs groti nuo salsos, o be to dar ir „Club Tropicana“ narys.

Apie jį ir jo muziką: http://bit.ly/2bhwYGp

-----

20 val. „AGATA Langai". 2 dalys po 45 min.

1 DALIS:
Kvintetas – Martynas Vlasčenko (klarnetas, ten. saksofonas), Tomas Razmus (alt. ir ten. saksofonai), Mindaugas Apulskis (sopr. ir ten. saksofonai), Mantvydas Pranulis (trimitas), Valerijus Kracius (akordeonas).

2 DALIS:
„AGATA langai" vokalistai – Akvilė Kalaušytė (vokalas), Rūta Gricajavaitė (vokalas), Justė Sakalytė (vokalas), Marius Giedra (klavišiniai), Aurelijus Užameckis (kontrabosas), Ignas Kasikauskas (mušamieji).

----- SEKMADIENIS 08.21

14 val. SAVAITGALIO BBQ: KELMAS

Jau ne kartą laukan neštas grilius, ne kartą išpakuotas mini baras ir ne kartą pas mus viešėjęs Kelmas iš „Diskonektų“. Viskas išbandyta, patikrinta ir atidirbta. Gryniausia kokybė lengvo džiazo, fanko, lėto disko ir soul muzikos fone.

-----

20 val. „AGATA Langai". 2 dalys po 45 min.

1 DALIS:
Kvintetas – Tomas Razmus (alt. ir ten. saksofonai), Mindaugas Stumbras (el. gitara), Aurelijus Užameckis (bosinė gitara), Ignas Kasikauskas (mušamieji), Arnas Mikalkėnas (mušamieji).

2 DALIS:
„AGATA langai" ansamblis – Akvilė Kalaušytė (vokalas), Rūta Gricajavaitė (vokalas), Justė Sakalytė (vokalas),Martynas Vlasčenko (klarnetas, ten. saksofonas), Tomas Razmus (alt. ir ten. saksofonai), Mindaugas Apulskis (sopr. ir ten. saksofonai), Mantvydas Pranulis (trimitas), Valerijus Kračius (akordeonas), Marius Giedra (klavišiniai), Aurelijus Užameckis (kontrabosas), Ignas Kasikauskas (mušamieji).

----- PARODOS

„STOT! HUMORAS EINA!”

Nors parodos pavadinimas nerimtas, ją organizuoja rimti organai – Teisingumo ministerija ir Nacionalinė karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“, o parodą atidarė pats teisingumo ministras Juozas Bernatonis. Dėl ko tiek triukšmo? Dėl 40 puikių karikatūrų, iliustruojančių teisininkų darbo kasdienybę.

-----

„RANKOS IR KOJOS”

26 fotospaudai ant aliuminio. Apie kūno ir natiurmorto santykį. Apie dviprasmybes. Apie manipuliaciją užuominomis ir erzinimą. Apie negebėjimą apsispręsti, išlaikyti balanso tarp spontaniškumo ir apgalvotų veiksmų. Ir apie pilstymą iš tuščio į kiaurą. Ir apie situacijos kontrolę.

-----

„TIESIOG MALTA“

Fotografas Artūras Fedčenko parodoje „Tiesiog Malta“ lankytojus supažindins su šia mikrovalstybe – kaip jau buvo galima suprasti iš pavadinimo. Taigi, Maltos eksterjerai ir interjerai laukia jūsų žvilgsnių.

Facebook: 9-oji kultūros savaitė