Rugpjūčio
02 d.

7-oji kultūros savaitė


Septintoji kultūros, koncertų ir renginių savaitė. I trys naujos parodos. Ir grupės „Rondo“ lyderis.

----- ANTRADIENIS 08.02

20 val. JJ SHOW: ALEKSANDRAS IVANAUSKAS

Tiesiog epinis šou. Justinas Jankevičius kalbins legendinės grupės „Rondo“ lyderį Aleksandrą Ivanauską, o muzikiniu fonu pasirūpins švelnus, bet energingas „Baltasis Kiras“.

Daugiau: https://www.facebook.com/events/1746498105618168/

----- TREČIADIENIS 08.03

PARODOS „RANKOS IR KOJOS” ATIDARYMAS

26 fotospaudai ant aliuminio. Apie kūno ir natiurmorto santykį. Apie dviprasmybes. Apie manipuliaciją užuominomis ir erzinimą. Apie negebėjimą apsispręsti, išlaikyti balanso tarp spontaniškumo ir apgalvotų veiksmų. Ir apie pilstymą iš tuščio į kiaurą. Ir apie situacijos kontrolę.

-----

18 val. 2YOUKAUKE.

2YOUKAUKE yra plokštelių kolekcionierius iš Klaipėdos, kuris pasidalins savo triphopo, laužytų ritmų, naujojo džiazo, disko, fanko, hiphopo ir panašios muzikos retenybėmis. Kadangi retenybių nemažai, pradėsime anksčiau, nei įprastai.

-----KETVIRTADIENIS 08.04

21 val. KLAIPĖDOS DŽIAZO ORKESTRO DUETAS

Du kuklūs muzikantai, Mantas Liutikas ir Kęstutis Sova apie save daug nepasakoja. Jie iš tų, kurie tiki, kad už visus žodžius juos geriau apibūdins tai, ką jie groja.

----- PENKTADIENIS 08.05

PARODOS „STOT! HUMORAS EINA!” ATIDARYMAS

Nors parodos pavadinimas nerimtas, ją organizuoja rimti organai – Teisingumo ministerija ir Nacionalinė karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“. Jus pasitiks 40 karikatūrų, iliustruojančių teisininkų darbo kasdienybę, bei teisingumo ministras Juozas Bernatonis, kuriam ir patikėtas parodos atidarymas.

-----

21 val. MESIJUS X MÜNPAUZN

Vienas rimčiausių mėnesio koncertų nuo repo avangardo sunkiasvorių dueto. Toks rimtas, kad sukūrėme jam atskirą renginį, tad daugiau informacijos rasite čia: https://www.facebook.com/events/1215854768438917/

----- ŠEŠTADIENIS 08.06

ARTŪRO FEDČENKO FOTOGRAFIJŲ PARODOS ATIDARYMAS

Fotografas Artūras Fedčenko parodoje „Tiesiog Malta“ lankytojus supažindins su šia mikrovalstybe – kaip jau buvo galima suprasti iš pavadinimo. Taigi, Maltos eksterjerai ir interjerai laukia jūsų žvilgsnių.

-----

14 val. SAVAITGALIO BBQ: ELEKTROD K.

Viena savaitė ir du plokštelių kolekcionieriai. Elektrod K. Pradėjo rinkti muziką dar tais laikais, kai pagrindiniai jos šaltiniai buvo radijo laidų įrašai ir piratinės kasetės. Tad laiko turėjo nemažai, kolekciją sukaupė irgi rimtą. Ja šeštadienio popietę ir pasidalins.

Daugiau: http://bit.ly/2aiSx99

----- SEKMADIENIS 08.07

14 val. SAVAITGALIO BBQ BBQ

Laiko patikrą atlaikęs lauko baras ir sekmadienio tradicija tampantis grilius. Kepsime šonkauliukus, burgerius ir kitą skanią mėsą, o kad būtų ne tik maisto, bet ir kultūros, pasirūpinsime ir didžėjumi, kuris palepins melomanus rečiau girdimais sekmadieniškos muzikos perlais.

Facebook: 7-oji kultūros savaitė