Liepos
26 d.

ATEIK – PAŽINK – ATRASK Klaipėdos regioną!


Liepos 29-31 d. Jūros šventės metu laukiame visų „Turizmo gatvėje“ (Bažnyčių g. 4, Klaipėda) „ATEIK – PAŽINK – ATRASK“ Klaipėdos regioną!

Palangos turizmo informacijos centras ir visas Lietuvos pajūrio regionas laukia tavęs bendrame stende!

“Atostogos Rivjeroje”- šiuo šūkiu prasideda 57 -oji Jūros šventė Klaipėdoje. Šventė, kuri į miestą sukviečia tūkstančius jūrai, muzikai, bendravimui neabejingų žmonių.

“Džiugu, jog šioje šventėje pirmą kartą atsiranda ir Turizmo gatvė, kurioje kiekvienas šventės dalyvis ar svečias galės rasti informaciją apie turizmo paslaugas, o galbūt ir galimas atostogas Lietuvoje. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad ir visas Klaipėdos regionas, nežiūrint į labai intensyvų vasaros sezoną, pristatys turizmo galimybes visose 7 regiono savivaldybėse. Klaipėda, Neringa, Palanga, Šilutė, Skuodas, Kretinga, Klaipėdos rajonas - vietos, kurias turėtų aplankyti kiekvienas, tiek gyvenantis Lietuvoje, tiek atvykstantis į mūsų šalį” - kalbėjo asociacijos “Klaipėdos regionas” prezidentas Vytautas Grubliauskas

Kviečiame visus aplankyti Turizmo gatvę, kuri įsikurs Meno kieme, Bažnyčių g. 4, Klaipėda ir susitikti, pabendrauti bei sužinoti daugiau apie tai, kas gražiausia ir geriausia mūsų krašte. Laukiame Jūsų liepos 29-31 dienomis nuo 9.00- 18.00 val.

Asmuo kontaktams:

Klaudija Kionies

Asociacija „Klaipėdos regionas“ vykd. direktorė

T.+37065015620, e.p. info@klaipedaregion.com