Birželio
29 d.

LRT televizija pristato: 2-ąją kultūros savaitę Palangoje


Antroji kultūros savaitė – su pirmuoju JJ SHOW, dar daugiau koncertų ir dar daugiau parodų.

TREČIADIENIS 06.29

21:00 val. - AKUSTINIAI VAKARAI: Gytis Šimelionis

Pirmas akustinis vakaras. Tai renginių serija, kurios esmė – aiški vien iš pavadinimo. Ją pradės aktorius, atlikėjas ir dainų kūrėjas Gytis Šimelionis.

Daugiau: www.facebook.com/GYTISimelionis

-----

Paroda „M. K. Čiurlionis sugrįžta“

Parodą sudaro 24 Čiurlionio darbų reprodukcijos, kurias nupirko ir pristato nacionalinės M. K. Čiurlionio vardo premijos laureatas, ukrainietis Petro Olar.

KETVIRTADIENIS 06.30

21:00 val. - DŽIAZO VAKARAI: Hit-Kick

Esate girdėję terminą „gipsy jazz“? Dabar – jau esate, o jei užeisite pas mus ketvirtadienį, būsite girdėję ne tik terminą. Čigoniškas džiazas – kupinas energijos ir veržlumo, tikros Balkanų dvasios, o „Hit Kick“ nariai šį stilių puikiai įvaldę. Taip puikiai, kad čigoniška muzika gali paversti bet kokį seną hitą. Ir sugroti smagiau, nei skambėjo originalas.

Daugiau: www.facebook.com/HitKick

PENKTADIENIS 07.01

21:00 val. - VISU GARSU: Abii

Apie „Abii“ užtektų pasakyti tik tiek, kad jaunų klaipėdiečių debiutas baigėsi pirmąja vieta jaunųjų grupių konkurse „Garažas“. Bet, kad būtų aiškiau, pridursime, kad grupė groja savitą alternatyvios elektronikos ir roko mišinį, kuris iš tolo dvelkia sunkiu darbu, nuoširdumu ir kokybe.

Daugiau: www.facebook.com/LT.Abii

ŠEŠTADIENIS 07.02

21:00 val. - GAN

GAN – prieš keletą metų susibūrusi vaikinų grupė, kuri savęs tarp žanrų neriboja, bet kurią įrėmintume kažkur tarp alternativos, indie ir postroko. O jie patys savo kūryba apibūdina ne žanrais, bet kalbėjimu apie meile žmogui, vertybes, jų paieškas ir mažus dalykus, kurie daro visumą žavinga.

Daugiau: www.facebook.com/ganbandlt

-----

Palangos fotoklubo paroda „Fonas“

Fonas - kiekvieno objektams ar mintims. Fonas – erdvę užpildanti medžiaga. Palangos fotoklubas foną kūrė iš pajūrio vaizdų, kad papasakotų apie tai, kas gyv
enančius ir kuriančius pajūryje, geriausiai reprezentuoja ir išskiria.

SEKMADIENIS 07.03

21:00 val. - Jis ir Ji

Tai jausmingas, aistringas ir teatrališkas duetas, kuris atlieka autorinę muziką. Ji, Evelina Lozdovskaja, yra charizmatiška ir įvairiapusė Klaipėdos Jaunimo Teatro aktorė, žavinti savo nuoširdumu ne tik gyvenime bet ir scenoje. O jis, Simas Buziliauskas, visada šypsosi, ieško naujų atradimų ir niekada nenustoja tikėti kūrybos galia. Kartu jie – platus garsų spektras, nuo elektronikos iki šūkių meilei.

Daugiau: www.facebook.com/jisirji

----- BESITĘSIANČIOS PARODOS

Algio Kriščiūno paroda „Šviesa pro užmerktas akis“

Džiaugiamės galėdami jums pristatyti jau antrą parodą per dvi dienas. Šįkart tai Algio Kriščiūno kūryba, kuri nagrinėja egzistencializmą ir humanistinę pasaulėžiūrą. Menininkas naudoja siurrealistinį stilių siekdamas išgrynintį svarbiausią mintį – gyvenimas yra toks, kokį jį įsivaizduojame. Jau numanote, ko galite tikėtis.

Daugiau: www.krisciunas.com

Video reportažas